Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 5 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در علوم مدیریت 2023

5 دکترا برنامه ها که در علوم مدیریت 2023

بررسی اجمالی

کار به سمت یک دکتر فلسفه (دکترا) کار سختی است و چندین سال، حداقل سه و هفت تا، در برخی موارد. با این حال، داشتن یک بدان معنی است که شما می توانید کارفرمایان را نشان دهید که دانش خود را در مورد موضوع داشته باشید.

دکترای علوم مدیریت چیست؟ این زمینه به چگونگی مدیریت مردم، ماشین آلات، پول و مواد به بهترین نحو کمک می کند. برخی از زیرمجموعه ها عبارتند از تولید سبز، تدارکات و عرضه سبز، تحقیقات عملیاتی و علوم اجتماعی. این درجه می تواند سه یا چند سال طول بکشد تا تکمیل شود و عمدتا مبتنی بر تحقیق است. موضوعاتی که قبل از شروع باید بدانید عبارتند از: اقتصاد، حل مسئله، آمار، رفتار سازمانی و منابع انسانی.

برخی از مهارت هایی که می توانید در علم مدیریت پیشرفت کنید عبارتند از: مدیریت مالی، مدیریت زمان و ارتباطات. قادر به مدیریت امور مالی و زمان موثر شما می تواند تلاش شما را در دراز مدت صرفه جویی کند، در حالیکه ارتباطات در تنظیمات اجتماعی و در ایجاد روابط کمک می کند.

اکثر برنامه های دکترا هزینه های تحصیلی، هزینه تحصیلی و هزینه ها را در اختیار دانشجویان قرار می دهد. این هزینه ها بستگی به مدرسه ای که در آن حضور دارید و اینکه آیا می توانید نسخه های مورد استفاده و الکترونیکی کتاب های مورد نیاز خود را پیدا کنید.

برای هر دکترا، گزینه ای برای ورود به دانشگاه به عنوان استاد یا برای ادامه تحقیقات وجود دارد. با علم مدیریت به عنوان زمینه خود، شما همچنین می توانید موقعیت های کسب و کار در رده بالا کسب و کار است که از دانش لجستیک متخصص شما استفاده می کنند. برخی از نامزدهای شغلی که می توانید جستجو کنید عبارتند از: مشاور شهری بین المللی، مدیر برنامه، متخصص مدیریت جهانی نیرو و مدیر مدیریت پروژه. یک دکترا نیز می تواند مفید باشد اگر شما در جستجوی محل ترویج خود هستید.

هنگامی که شما می دانید علم مدیریت زمینه ای است که می خواهید مطالعه کنید، به مدارس نزدیک و دور نگاه کنید، بسته به میل خود به سفر، به مدارس نگاه کنید. دوره های آنلاین نیز گزینه ای هستند برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • دکترا
 • مطالعات مدیریت
 • علوم مدیریت
رشته های تحصیلی
 • مطالعات مدیریت (5)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه