Keystone logo

13 دکترا برنامه ها که در علوم طبیعی علوم فضا 2024

فیلترها

فیلترها

  • دکترا
  • علوم طبیعی
  • علوم فضا
رشته های تحصیلی
  • علوم طبیعی (13)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

دکترا برنامه ها که در علوم طبیعی علوم فضا

درجه علمی پیشرفته ترین شما می توانید دریافت دکترای است و یا مدرک دکترا. این تمایز دانشگاهی می تواند به فرصت متمایز حرفه ای، انتخاب حرفه ای تخصصی، و امکان یک پتانسیل درآمد بالاتر در طول عمر خود منجر شود.

مدرک دکترا چیست در علوم فضایی؟ این مدرک پیشرفته اغلب شامل موضوعاتی از قبیل جغرافیای اقتصادی، علوم اطلاعات جغرافیایی، جمعیت شناسی، سیستم های حمل و نقل، و برنامه ریزی شهری، و آن را می توان در حدود چهار تا شش سال تمام وقت دانش آموزان مدرسه ارائه در حال حاضر مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را به دست آورده در رشته مرتبط. دانش آموزان در این برنامه معمولا مطالعه راه هایی برای بهبود استفاده از زمین، چگونگی بهینه سازی مکان کسب و کار و استفاده از منابع طبیعی، و چگونه شهرستانها و جوامع بهتر می تواند درک رابطه بین مکان و فضا به منظور ایجاد جوامع سالم و منسجم تر.

مزایای کسب مدرک دکترا در علوم فضایی متعدد هستند.دانش آموزان می توانند مجموعه خود را داده و مهارت های تجزیه و همچنین درک خود را از مسائل جهانی، مانند تغییر آب و هوا و تقاضا برای منابع طبیعی را بهبود بخشد، به عنوان کار می کنند برای کسب مدرک خود را.

مدرک دکترا در علوم فضایی می تواند متفاوت برای هر دانش آموز بسته به دانشکده های فردی و برنامه خود را هزینه. افراد علاقه مند تشویق می شوند به طور مستقیم به منظور دریافت اطلاعات در حال حاضر در مورد هزینه کسب مدرک دکترای خود را با مدرسه آینده نگر است.

افرادی که با مدرک دکترا فارغ التحصیل در فضایی علوم می توانید به عنوان کارتوگرافها پیدا اشتغال، تحصیل و ایجاد نقشه ها، به عنوان نقشه برداران زمین، و نقشه برداران به عنوان هیدروگرافی. افراد با دکترای علوم فضایی نیز ممکن است به بازگشت به دنیای آکادمیک و پیوستن به هیات علمی دانشگاه ها از یک کالج یا دانشگاه، در حالی که دیگر فارغ التحصیلان ممکن است انتخاب کنید به کار مشاوران مستقل برای شرکت و یا سازمان های دولتی را انتخاب نمایید.

شما می توانید در مدرک تحصیلی خود را امروز آغاز شده است. برای شروع دکتری فردی خود را برنامه، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم سرب است.