Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید چندگانه رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در علوم غذایی که در پارما, ایتالیا 2023

دکترا برنامه ها که در علوم غذایی که در پارما, ایتالیا 2023

بررسی اجمالی

این شهرستان پنیر ایتالیا - پارما برای معماری آن و میراث غنی شناخته شده است. این برخی از قدیمی ترین دانشگاه های ایتالیا مانند دانشگاه پارما. بنابراین، هر کس علاقه مند به آموزش و پرورش خوب را در یک محل سنتی باید در پارما زندگی می کنند است.

علم غذا چیست؟
علم غذا به مطالعه غذا و چگونگی ارتباط آن با محیط زیست، جامعه و اقتصاد می پردازد. این شامل مطالعه تولید مواد غذایی، پردازش، ایمنی و تغذیه است. علم غذا همچنین شامل مطالعه بیماری ها و آلودگی های ناشی از غذا می شود.

با مدرک علوم غذایی چه کاری می توانم انجام دهم؟
مدرک در علوم غذایی می تواند منجر به شغلی در صنایع غذایی، کار در زمینه هایی مانند تولید مواد غذایی، پردازش، ایمنی و تغذیه شود. فارغ التحصیلان علوم غذایی همچنین ممکن است در زمینه بیماری های ناشی از غذا و تحقیقات آلودگی کار کنند. فرصت‌هایی برای کسانی که سابقه‌ای در علوم غذایی دارند، وجود دارد تا در سازمان‌های دولتی یا شرکت‌های خصوصی که درگیر مقررات صنعت غذا هستند، کار کنند. فارغ التحصیلان علوم غذایی ممکن است در دانشگاه ها، تدریس و تحقیق در دانشگاه ها و کالج ها مشاغلی را دنبال کنند.

چرا علوم غذایی مطالعه کنیم؟
علم غذا به چند دلیل مهم است. این به ما کمک می‌کند بفهمیم که چگونه غذا بر سلامت و محیط زیست ما تأثیر می‌گذارد، که می‌تواند به بهبود روش‌های تولید و فرآوری غذا کمک کند، و اطمینان حاصل شود که غذایی که می‌خوریم ایمن و مغذی است. با مطالعه علوم غذایی، می‌توانیم درباره نحوه پیشگیری و کنترل بیماری‌های ناشی از غذا نیز اطلاعات بیشتری کسب کنیم. در نهایت، علم غذا به ما کمک می کند تا عوامل پیچیده اقتصادی و اجتماعی را که بر تولید و مصرف مواد غذایی تأثیر می گذارد، درک کنیم.

مدارک علوم غذایی
مدارک علوم غذایی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می شود. دوره های کارشناسی معمولاً چهار سال طول می کشد و موضوعاتی مانند شیمی مواد غذایی، میکروبیولوژی و تغذیه را پوشش می دهد. برنامه های تحصیلات تکمیلی معمولاً دو سال طول می کشد و شامل دوره های درسی در موضوعات پیشرفته علوم غذایی شامل فیزیک و مهندسی مواد غذایی است.

رسما به عنوان جمهوری ایتالیا شناخته شده، این کشور در جنوب اروپا یافت می شود. زبان رسمی ایتالیایی است و پایتخت فرهنگی غنی رم است. بسیاری از قدیمی ترین دانشگاه جهان 'هستند در ایتالیا واقع شده است، به ویژه دانشگاه بولونیا (تاسیس 1088). سه برتر فارغ التحصیل دانشکده های با "دانشگاه وضعیت "، سه موسسه با وضعیت دکترا دانشکده، که در دوره کارشناسی ارشد و سطح تحصیلات تکمیلی عمل وجود دارد.

از جمله الزامات مورد نیاز برای برنامه PhD آن است که دانشجو قبلاً درجه کارشناسی ارشد rsquo;s& را اخذ نموده باشد. به علاوه، پایان نامه یا رساله که در بر گیرنده تحقیقات دانشگاهی بکر و دست اول است نیز می بایست ارائه گردد. در برخی از کشورها، ممکن است لازم باشد دانشجو دربرابر یک هیئت علمی از رساله خود دفاع نماید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دکترا
  • ایتالیا
  • بهداشت و درمان
رشته های تحصیلی
    آرایشگری آموزش بهداشت و درمان خودبهسازی روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی زبان های خارجی ساخت و ساز علوم اجتماعی علوم زیستی علوم طبیعی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه