Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 6 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در علوم زیستی 2023

6 دکترا برنامه ها که در علوم زیستی 2023

بررسی اجمالی

رسیدن به یک دکتر فلسفی (PhD) دانش آموزان را با بالاترین سطح آموزش و پرورش و ابزار تخصصی در زمینه خاص فراهم می کند. این درجه نیاز به تحقیق گسترده و ارائه یافته های جدید در یک موضوع خاص دارد، به دانش آموز اجازه می دهد به عنوان متخصص در زمینه خود شناخته شود.

دکترای علوم زیستی چیست؟ یک دکترا در علوم زیستی دانشجویان را با مهارت در تحقیقات آزمایشگاهی و کاربرد عملی متدولوژی تجهیز می کند. از طریق این درجه، دانش آموزان می توانند در سخنرانی ها، سمینارها و جلسات آزمایشگاهی شرکت کنند تا درک کامل در مورد زیست شناسی سلولی و مولکولی، علوم زیستی و فیزیک را بدست آورند. دانش آموزان ممکن است انتخاب کنند که در زمینه های مختلف از جمله مهندسی زیست زیستی، زیست شناسی سلولی و مولکولی، تولید محصول، و باغبانی در میان دیگران تخصص داشته باشند. با طیف گسترده ای از منافع موجود، دانش آموزان ممکن است با یک مشاور برای هدایت مناسب هماهنگ شوند.

یک دکترا در علوم زیستی فرصتی منحصر به فرد در نیروی کار ارائه می دهد. افراد در پایان دوره های خود، محققان حرفه ای هستند، قادرند به طور واضح و مؤثر در برقراری ارتباط آنها، همراه با مهارت های تحلیلی قوی و چشم برای جزئیات.

دریافت دکترا در علوم زیستی معمولا سه سال طول می کشد و هزینه ها از مدرسه به مدرسه متفاوت است. مهم است که اطمینان حاصل شود که این برنامه درست است و با تحقیق در مورد هر دو مدرسه و برنامه ارائه شده است.

فرصت های زیادی برای یک فرد با یک دکترا در علوم زیستی وجود دارد. البته، مسیر دانشگاه و تبدیل شدن به یک استاد وجود دارد. یا گزینه هایی برای تبدیل شدن به یک محقق با علوم زیست شناسی، مواد غذایی و یا شرکت فن آوری وجود دارد. همچنین فرصت هایی برای متخصصین داده و متخصصان فنی در صنعت علم وجود دارد. با مهارت های ارتباطی که از این برنامه به دست می آید، ممکن است به روزنامه نگاری یا انتشارات، به ویژه شرکت های علمی یا پزشکی بروید. این درجه فرصت های زیادی برای حرفه های بالقوه باز می کند.

دانشگاه ها در سراسر جهان یک دکترا در علوم زیستی ارائه می دهند، اما اگر ترجیح می دهید یک برنامه انعطاف پذیر تر باشد، از دوره های مختلف از موسسات استفاده کنید. برای ارتقاء تحصیلات خود، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • دکترا
 • علوم زیستی
 • علوم زیستی
رشته های تحصیلی
 • علوم زیستی (6)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه