Keystone logo

8 دکترا برنامه ها که در علوم زمین 2024

فیلترها

فیلترها

 • دکترا
 • علوم طبیعی
 • علوم زمین
 • علوم زمین
رشته های تحصیلی
 • علوم طبیعی (8)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

  دکترا برنامه ها که در علوم زمین

  مدرک دکترا یا دکترا می تواند کلیدی برای یک شغل با ارزش، حقوق و دستمزد بالاتر، و این شانس را به تفاوت در جهان است. این مدرک پیشرفته می توان در حدود چهار تا شش سال به دست آورده، بسته به چه مقدار زمان دانش آموز قادر به اختصاص به آموزش و پرورش است، و می تواند کمک به افراد دست آوردن مهارت های مهم است که آنها را به یک عضو ارزشمند در محل کار است.

  مدرک دکترا در علوم زمین چیست؟ دکترای خود را در علوم زمین یک برنامه درجه که دانش آموزان به دانش لازم برای مقابله با مشکلات زیست محیطی در حال رشد مانند تغییر آب و هوا، پایداری محیط زیست و مدیریت منابع طبیعی است. به منظور کسب یک PhD علوم زمین، دانش آموزان نیز باید هر دو مدرک کارشناسی و مدرک کارشناسی ارشد در رشته مشابه به دست آورده اند، و آنها باید یک پایان نامه و یا پایان نامه که نشان می دهد یادگیری خود را به منظور فارغ التحصیل با مدرک دکترای خود را ارسال.

  افراد با درجه دکترا در فارغ التحصیل علوم زمین با ثروت از دانش در مورد جغرافیا، زمین شناسی، ژئوفیزیک، علوم خاک، و محیط زیست، و آنها را وارد کنید نیروی کار به عنوان افراد سازمان یافته و آگاه است که می تواند راه حل های نوآورانه به مشکلات پیش روی جهان ما ایجاد کنید.

  هزینه درآمد دکترا در علوم زمین متفاوت است بسته به هر دانش آموز، این کشور از مطالعه، مدرسه خاص و طول برنامه تحصیلی. دانش آموزانی که در کسب مدرک دکترای خود را علاقه مند هستند تشویق به تحقیق مدرسه آینده نگر خود را به منظور دریافت اطلاعات در حال حاضر در مورد هزینه های شهریه و هزینه های دیگر امکان پذیر است.

  فارغ التحصیلان با دکترای خود را در علوم زمین آماده برای ورود به نیروی کار در جهان از تحقیقات، دانشگاه، مشاوره، و یا مهندسی می باشد.دانش آموزان ممکن است انتخاب کنید برای پیوستن تیم های تحقیقاتی، شرکت های مشاوره زیست محیطی، سازمان های دولتی، و یا هیات علمی دانشگاه ها در موسسات آموزش عالی.

  شما می توانید شروع به کسب درآمد مدرک دکترای خود را امروز. نگران نباشید، برای برنامه خود را در زیر جستجو و تماس مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم سرب است.