Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 7 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در علوم جوی 2023

7 دکترا برنامه ها که در علوم جوی 2023

بررسی اجمالی

پس از کسب مدرک لیسانس یا مدرک کارشناسی، می توانید یک دکتر فلسفی (PhD) را دنبال کنید. یک دکترا درجه پیشرفته ای است که به طور کلی نیاز به مطالعه حداقل 3 سال دارد و پس از پایان نامه پایان یافته یا دفاع مقدماتی قبل از یک جلسه در مدرسه انتخاب شده شما تکمیل شده است.

به طور خاص، یک دکترا در علوم جوی؟ مانند بسیاری از علوم، علوم جوی می تواند به شاخه های نظری و کاربردی شکسته شود. اگر می خواهید بر تئوری تمرکز کنید، بعضی مناطق شامل پویایی جو، پویش آب و هوا، مرز جوی و مرزهای سیاره ای می شود. از جمله علوم کاربردی، هواشناسی هواشناسی، هواشناسی ماهواره ای و هواشناسی رادار است. با داشتن مدرک کارشناسی ارشد، می توانید این مدرک را به مدت دو سال کامل کنید.

برخی از مهارت هایی که می توانید در هنگام مطالعه علوم جوی به دست آورید شامل توجه به جزئیات، عیب یابی کامپیوتر و درک مطلب است. جزئیات دقیق و درک سخت افزار و نرم افزار کامپیوتر می تواند به شما کمک کند زمانی که فناوری به درستی کار نکند. درک مفاهیم خواندن مفید است در هنگام درک مفاد مهر و موم یا قراردادهای قراردادی.

از آنجایی که یک دکترا طول می کشد تا سالها تکمیل شود، عاقلانه است که هزینه های خود را پیش از آن بپردازید. این هزینه ها بین مدارس متفاوت است و شامل آموزش و پرورش، کتاب، غذا و حمل و نقل می شود. برخی از هزینه ها را می توان با بورس تحصیلی، بورس تحصیلی یا مصارف پرداخت کرد.

هنگامی که شما به دنبال یک کار با دکتر، شما می توانید دانشگاه، تحقیق، صنعت و یا کسب و کار را انتخاب کنید. اگر می خواهید تحقیقات در علوم جوی را ادامه دهید، می توانید در یک آزمایشگاه یا دانشگاه به دنبال استخدام باشید. مشاغل تحقیقاتی عبارتند از کوه نوردی و مدیر تحقیقات. شغل های کاربردی اغلب برای یافتن آسان تر است، مانند هواشناسی و مدیر آزمایشگاه آب و هوا. درجه پیشرفته نیز مفید است برای بالا بردن موقعیت خود را که در آن شما در حال حاضر کار می کنند.

برای مدرک علوم جوی، بسیاری از مدارس را انتخاب کنید. جستجوی خود را با انتخاب یک تمرکز برنامه محدود کنید و گزینه های آنلاین را ترجیح می دهید. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • دکترا
 • علوم طبیعی
 • علوم جوی
رشته های تحصیلی
 • علوم طبیعی (7)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه