Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 8 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در علوم جنگل 2023

8 دکترا برنامه ها که در علوم جنگل 2023

بررسی اجمالی

دکترای نیز به عنوان یک دکترای فلسفه و دکتری شناخته شده است. با این حال، این لزوما نشان می دهد که فلسفه زمینه مطالعه بود. دانش آموزان ممکن است مدرک دکترا در تقریبا هر موضوع به دست آورند. دکترای درجه پیشرفته تر از کارشناسی یا کارشناسی ارشد است. این نقطه اوج سالها مطالعه است، و نشان می دهد بالاترین سطح از پیشرفت تحصیلی. ترین دانشجویان دکترا باید یک پایان نامه دکترا که نشان می دهد آنها معمولا از طریق تحقیقات اولیه کمکهای منحصر به فرد این زمینه، کامل است.

دکترا در جنگل چیست؟ این نوع درجه به یک دانش آموز که تبدیل شده است به یک متخصص در جنگل یا جنگل محیط زیست تعلق می گیرد. این برنامه ممکن است انواع واحدهای علوم پیشرفته همراه با توجه خاص به گیاه شناسی، زیست شناسی و محیط زیست است. دوره های آموزشی از قبیل ژنتیک جنگل، پرورش درخت جنگل و فیزیولوژی درخت ممکن است در جنبه های فیزیکی و ژنتیکی از یک درخت تمرکز می کنند.دوره های دیگر، مانند ecoinformatics و رشد جنگل، حفاظت و مدیریت چشم انداز، و جنگل و اکولوژی جنگل ممکن است نیازهای رقابت از صنعت جنگل و حفاظت از محیط زیست را کشف کند.

لوازم دکترا طول می کشد فداکاری و کار سخت، و دانش آموزانی که این تمایز ممکن است رسیدن به ایستادگی کردن از همسالان خود را در برنامه کار و در عرصه حرفه ای است. سود دکترا در جنگلداری می توانید به چشم انداز شغلی جدید و فرصت را به شرکت در خط مقدم از حوزه منجر شود.

دانشجویانی که علاقمند به مدرک دکترا در رشته جنگلداری دانشگاه باید آینده نگر تماس به طور مستقیم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه و الزامات برنامه. شهریه بسته به موسسه متفاوت خواهد بود.

بسیاری از دانش آموزان که در رسیدن به یک دکتری را انتخاب کنید تا در دانشگاهیان باقی می ماند.آنها ممکن است کالج ها و دانشگاه به عنوان استاد تمام وقت و محققان پیوستن به، به اشتراک گذاری تخصص خود را با دانش آموزان در مقطع کارشناسی فارغ التحصیل و به عنوان آنها همچنان به پیشبرد دانش در این زمینه. دیگر فارغ التحصیلان ممکن است کار در شرکت های جنگلداری خصوصی و عمومی به عنوان مشاور یا رهبران تیم های تحقیقاتی پیدا کنید. برخی از فارغ التحصیلان ممکن است سازمان های دولتی اختصاص داده شده به مدیریت منابع طبیعی بپیوندید.

دانش آموزانی که پرشور در مورد جنگل خواهد شد بسیاری از برنامه های دکترا جالب را با توجه به علاقه خود را پیدا کنید. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم سرب است.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دکترا
  • علوم زیستی
  • علوم کشاورزی
  • علوم جنگل
رشته های تحصیلی
  • علوم زیستی (8)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه