Keystone logo

12 دکترا برنامه ها که در مطالعات علوم انسانی علوم بایگانی 2024

فیلترها

فیلترها

  • دکترا
  • مطالعات علوم انسانی
  • علوم بایگانی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات علوم انسانی (12)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

دکترا برنامه ها که در مطالعات علوم انسانی علوم بایگانی

پس از اتمام دوره های کارشناسی یا فارغ التحصیل، یک دانش آموز با علاقه به تحقیق یا تدریس ممکن است بخواهد برنامه دکترا را در نظر بگیرد. چنین برنامه هایی به طور معمول نیاز به پایان نامه یا پایان نامه برای واجد شرایط بودن برای فارغ التحصیلی دارند و معمولا برای تکمیل حداقل سه سال طول می کشد.

دکترای علمی بایگانی چیست؟ یک دکترا در علوم بایگانی یک برنامه در حوزه مطالعات کتابخانه، بایگانی و اطلاعات مربوط به سوابق تجربه انسان است. دانش آموزان معمولا درباره ایجاد و استفاده از مواد فرهنگی، حفظ و مدیریت پرونده های دیجیتال و نحوه ارتباطات اطلاعات دیجیتال یاد می گیرند. دوره ها ممکن است شامل موضوعاتی مانند مدیریت منابع اطلاعات، روش های تحقیق پیشرفته و موضوعات در مدیریت سوابق الکترونیکی باشد.

فارغ التحصیلان با دکترا در علوم بایگانی تعدادی از مهارت های قابل انتقال را شامل می شوند، از جمله توانایی کار مستقل و به عنوان بخشی از یک تیم. مهارت های تحقیق و نوشتن قوی در بسیاری از موقعیت ها در بخش غیر انتفاعی، عمومی و خصوصی می تواند مفید باشد.

هزینه های مربوط به تکمیل یک دکترا بستگی به عوامل مختلفی از قبیل فرمت برنامه، طول دوره تحصیل و مؤسسه خاص دارد. کسانی که با یک دکترا برخورد می کنند ممکن است مفید باشد تا هزینه برنامه های قبل از درخواست را بررسی کنند.

یک دکترا در علوم بایگانی فارغ التحصیلان را برای حرفه های مختلف در زمینه های مختلف آماده می کند. علاوه بر موقعیت های آموزش عالی، ممکن است فارغ التحصیلان نیز به عنوان یک کارمند بایگانی یا مدیر ثبت در بخش عمومی، خصوصی یا غیر انتفاعی یا به عنوان یک کتابدار مناسب باشند. علاوه بر این، ممکن است فارغ التحصیلان بتوانند در موقعیت هایی نظیر مدیر موزه یا مدیر پروژه استخدام شوند که از مهارت های آموخته شده در طول تحصیل استفاده کنند.

برنامه های PhD در فرمت های مختلف در سراسر جهان در دسترس هستند. بسیاری از برنامه ها دوره ثبت نام نیمه وقت و دوره های آنلاین را برای حمایت از دانش آموزانی که نیاز به گزینه های انعطاف پذیر بیشتری دارند، ارائه می دهد. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.