Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید چندگانه آموزش از راه دور رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در علوم انسانی دیجیتال که در بریتانیا 2023

1 آموزش از راه دور دکترا برنامه ها که در علوم انسانی دیجیتال که در بریتانیا 2023

بررسی اجمالی

علوم انسانی دیجیتال چیست؟
علوم انسانی دیجیتال حوزه ای از مطالعات است که از فناوری های دیجیتال برای کمک به درک بهتر علوم انسانی استفاده می کند. می توان از آن برای تحقیق و تحلیل متون، آثار هنری و سایر مصنوعات فرهنگی استفاده کرد. علاوه بر این، علوم انسانی دیجیتال می تواند به ما کمک کند منابع علوم انسانی را حفظ کرده و با مخاطبان بیشتری به اشتراک بگذاریم.

با مدرک علوم انسانی دیجیتال چه کاری می توانم انجام دهم؟
مدرک در رشته علوم انسانی دیجیتال می تواند منجر به شغلی در دانشگاه، کار به عنوان محقق، یا استاد در کالج یا دانشگاه شود. همچنین می توانید به عنوان مدیر پایگاه داده، معمار اطلاعات، یا توسعه دهنده وب برای یک موزه، کتابخانه یا سایر مؤسسات فرهنگی کار کنید. علاوه بر این، می‌توانید از مهارت‌های خود برای توسعه روش‌های جدید آموزش و یادگیری در مورد علوم انسانی یا ایجاد منابع دیجیتال علوم انسانی مانند پایگاه‌های اطلاعاتی، فرهنگ‌های لغت و دایره‌المعارف‌ها استفاده کنید.

چرا مطالعه علوم انسانی دیجیتال مهم است؟
دلایل زیادی وجود دارد که چرا مطالعه علوم انسانی دیجیتال مهم است. به عنوان مثال، می تواند به ما در درک بهتر علوم انسانی با استفاده از فناوری های دیجیتال برای تحقیق و تجزیه و تحلیل منابع در زمینه های مختلف علوم انسانی کمک کند. افرادی که دارای مدرک علوم انسانی دیجیتال هستند می توانند از مهارت های خود برای توسعه روش های جدید آموزش و یادگیری در مورد علوم انسانی یا ایجاد منابع جدید استفاده کنند. مطالعه علوم انسانی دیجیتال مهم است زیرا می تواند به ما در درک و درک بهتر علوم انسانی کمک کند و همچنین به ما کمک می کند منابع علوم انسانی را با مخاطبان بیشتری به اشتراک بگذاریم.

چه مدارک و برنامه هایی در علوم انسانی دیجیتال موجود است؟
علوم انسانی دیجیتال یک رشته تحصیلی در حال ظهور است و مدارک و برنامه های مختلفی در دسترس است. برخی از کالج‌ها و دانشگاه‌ها مدرک‌های کارشناسی و کارشناسی ارشد را در رشته علوم انسانی دیجیتال ارائه می‌دهند، در حالی که برخی دیگر گواهی‌ها یا دوره‌هایی را در این زمینه برای متخصصانی که مدارک سنتی‌تری در علوم انسانی دارند ارائه می‌دهند. برنامه ها از نظر تمرکز و رویکرد متفاوت هستند، اما همه این فرصت را برای دانش آموزان فراهم می کند تا در مورد استفاده از فناوری های دیجیتال برای تحقیق و تجزیه و تحلیل متون، آثار هنری و سایر مصنوعات فرهنگی بیاموزند. علاوه بر این، دانش آموزان در این برنامه ها یاد می گیرند که چگونه منابع علوم انسانی را حفظ کرده و به اشتراک بگذارند. برخی از برنامه‌های علوم انسانی دیجیتال نیز بر فناوری‌ها یا تکنیک‌های جدیدی تمرکز می‌کنند که می‌توانند در مطالعه علوم انسانی مورد استفاده قرار گیرند.

انگلستان، انگلستان بیش از 300 سال است و شامل چهار کشور تشکیل دهنده: انگلستان، اسکاتلند، ولز و ایرلند شمالی. انگلستان تا به یک مرکز یادگیری برای 1000 سال گذشته بوده است و دارای بسیاری از دانشگاه های باستانی و برجسته. دانشجویان خارجی بخش قابل توجهی از بدن دانش آموز در دانشگاه های انگلستان را تشکیل می دهند.

از جمله الزامات مورد نیاز برای برنامه PhD آن است که دانشجو قبلاً درجه کارشناسی ارشد rsquo;s& را اخذ نموده باشد. به علاوه، پایان نامه یا رساله که در بر گیرنده تحقیقات دانشگاهی بکر و دست اول است نیز می بایست ارائه گردد. در برخی از کشورها، ممکن است لازم باشد دانشجو دربرابر یک هیئت علمی از رساله خود دفاع نماید.

آموزش آنلاین یا از راه دور به استفاده از رسانه های الکترونیکی و فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) در آموزش اشاره دارد. با آموزش آنلاین، می توان در هر زمان و از هر مکانی با اتصال به اینترنت در دسترس به آموزش دسترسی داشت.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دکترا
  • بریتانیا
  • مطالعات علوم انسانی
  • علوم انسانی
  • علوم انسانی دیجیتال
  • آموزش از راه دور
رشته های تحصیلی
  • مطالعات علوم انسانی (1)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

رشته های تحصیلی مرتبط