Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 5 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در علوم انرژی 2023

5 دکترا برنامه ها که در علوم انرژی 2023

بررسی اجمالی

فارغ التحصیلان دارای مدرک دکترای فلسفه و یا دکتری، پس از دریافت مدرک تحصیلی گسترده در یک دانشگاه برتر، به عنوان «دکتر» خوانده می شوند. برخی از برنامه ها نیاز به تکمیل مدرک کارشناسی ارشد قبل از برنامه دارند.

دکترای علوم انرژی چیست؟ طبقاتی که در اطراف مهندسی و علمی در حال چرخش هستند، پایه و اساس این برنامه ها است. علاوه بر این، با کمک سرپرست خود، دانشجویان دوره های کارشناسی اضافی مورد نیاز برای حمایت از تخصص و کارشناسی خود را انتخاب می کنند. دوره های مهندسی به نوع خاصی از دوره های مهندسی طراحی شده اند. برخی برنامه ها به شدت بر تحقیق برای کسانی که در موقعیت های تحصیلی و پژوهشی قرار دارند تمرکز می کنند. محققان هر سه تا شش سال را برای تکمیل مدرک، بسته به وضعیت ثبت نام و موسسه حضور دارند.

مهارت های به دست آمده در پیگیری این درجه پیشرفته شامل تحقیقات صنعتی فشرده و خود رشته ای است. برنامه ها بر تفکر اصلی تمرکز می کنند، که ذهن فارغ التحصیلان را فراتر از محدوده کار و به تمام جنبه های زندگی خود متصل می کند.

برنامه ها به دانش آموزان به صورت پاره وقت یا تمام وقت ارائه می شود، که بر هزینه تحصیل تأثیر می گذارد. محل، مدت مطالعات و عوامل مالی اضافی باید قبل از ارتکاب به یک برنامه تحقیق شود.

فارغ التحصیلان با دکترا در علوم انرژی به پژوهش و دانشگاهی رفته اند. بسیاری نیز به عنوان مشاوران انرژی، مدیران محیط زیست، مهندسین انرژی باد و حسابرسان انرژی مشغول به کار در جهان هستند. فارغ التحصیلان همچنین می توانند به سازمان های دولتی و غیر انتفاعی زیست محیطی برای فرصت های اشتغال اضافی نگاه کنند. صرف نظر از مسیر شغلی انتخاب شده، فارغ التحصیلان می دانند که آنها به دنبال راه حل های پایدار انرژی و سیستم های پیشرفته تکنولوژیکی برای به نفع جهان هستند.

اکثر برنامه های PhD در علوم انرژی نیاز به آموزش دانشگاهی در دانشگاه های سراسر جهان دارند. تحقیق با جستجو برای برنامه خود در زیر شروع می شود و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دکترا
  • مطالعات انرژی
  • انرژی
  • علوم انرژی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات انرژی (5)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

رشته های تحصیلی مرتبط