Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 14 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در علوم اعصاب 2023/2024

14 دکترا برنامه ها که در علوم اعصاب 2023/2024

بررسی اجمالی

در سطح پیشرفته ترین مطالعه که هر دانش آموز می تواند دستیابی به معمولا در نظر گرفته دکترا. این شامل سه سال به طور متوسط ​​مطالعه و توسعه پایان نامه شدید. مزایای شغلی، با این حال، بالاتر از تقریبا هر گواهینامه دیگر امکان پذیر است.

دکترای علم اعصاب چیست؟ حوزه علوم اعصاب مربوط به سیستم عصبی است. دانش آموزان مغز، نخاع و اعصاب مطالعه، و همچنین چگونه رفتار توسط این سیستم را تحت تاثیر قرار. به هنگام مطالعه علوم اعصاب، آن است که معمولا نیز لازم به ترکیب عناصر زیست شناسی، روانشناسی، و شیمی. علوم اعصاب ممکن است در زمینه مراقبت های بهداشتی و یا پژوهش، که همچنین تجزیه زمینه بین نظری و عملی مطالعه قرار گرفت.

دانش آموزان که در کسب مدرک دکترا در علوم اعصاب به شدت به نفع در حرفه خود. این ممکن است برای ورود به جایگاه های بسیار بیشتر است که تنها دارندگان دکترا می توانید وارد کنید. علاوه بر این، حقوق و دستمزد است که می تواند به دست آورده بسیار بالاتر است.

قبل از اینکه شما در یک برنامه علوم اعصاب ثبت نام، مهم است که شما تحقیق بسیاری از برنامه های مختلف. یکی از خاص را انتخاب کنید، و همچنین وضعیت دانش آموز خود و حتی کشور شما را در، هزینه خواهد داشت از درآمد یک دکتری را تحت تاثیر قرار.

فرصتهای شغلی در حوزه علوم اعصاب نیز بین مناطق عملی و نظری تقسیم می شود. اگر شما علاقه مند در سابق، گزینه های خود را شامل دکتر، جراح، تکنسین، و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی. در سمت پژوهش، شغل در آزمایشگاه فراوان است. ممکن است که به عنوان یک دانشمند کار و تحصیل تقریبا هر جنبه ای از سیستم عصبی است. در نهایت، آن را نیز ممکن است برای ورود زمینه آموزش و پرورش و دانش آموزان آینده در مورد علوم اعصاب یاد می دهد. صرف نظر از آنچه شما تصمیم می گیرید، کار در علوم اعصاب ارائه می دهد حرفه بسیار انجام.

بهترین راه برای شروع به کسب درآمد دکترای علم اعصاب است برای پیدا کردن برنامه ای است که نیازهای خودتان است.جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دکترا
  • علوم طبیعی
  • زیست شناسی
  • علوم اعصاب
رشته های تحصیلی
  • علوم طبیعی (14)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه