Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 21 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در علوم اجتماعی 2024

21 دکترا برنامه ها که در علوم اجتماعی 2024

بررسی اجمالی

با درگیر شدن در مطالعات عمیق در زمینه خاص و معمولا نیاز به ایجاد یک پایان نامه دکترا به عنوان بخشی از دوره های لازم، یک دکترا درجه پیشرفته است. پس از اتمام دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد، می توانید این کار را نهایی کنید.

دکترای علوم اجتماعی چیست؟ زمینه علوم اجتماعی بر فهم و کار با افراد تمرکز دارد. این درجه می تواند بر روی چند مفاهیم همپوشانی متمرکز شود و به طور کلی رویکرد بین رشته ای را در اختیار شما قرار می دهد تا مهارت های فراوانی را به شما بدهد. برخی از کارهای کاری که در آن شرکت می کنید می توانند شامل مطالعه تاریخ، قانون، جغرافیا و جامعه شناسی باشند. شما ممکن است با توجه به نحوه تعامل افراد و فرهنگ های مختلف و چگونگی حل مسئله برای هر دو گروه و افراد، تمرکز کنید.

این درجه می تواند مهارت های اجتماعی شما را به شما کمک کند تا در روابط شخصی موفق تر باشید. مهارت های حل مسئله می تواند برای کمک به شما در غلبه بر موانع زندگی شما مفید باشد، و دانش خوبی از قانون و حکومت می تواند به شما کمک کند تا در مورد مسائل و رویدادهای کنونی به روز باشید.

هزینه ای می تواند یک عامل مهم در نظر گرفتن در مورد ورود به برنامه تحصیلی باشد. مقایسه مدارس و در نظر گرفتن گزینه های ممکن برای گرفتن کلاس های آنلاین می تواند به شما در پیدا کردن یک برنامه مناسب زندگی و بودجه شما کمک کند.

در میان بسیاری از حرفه هایی که ممکن است برای کسی که دارای دکترا در علوم اجتماعی است در دسترس باشد، شاید ساده ترین راه تبدیل شدن به یک کارگر اجتماعی است. با این سطح عالی، شما همچنین می توانید یک استاد یا معلم در یک مدرسه شوید. بعضی فرصت های دیگر برای مشاغل می توانند تاریخنگار، انسان شناس یا دانشمند سیاسی شوند. شما ممکن است به عنوان یک محقق کار کنید و به بسیاری از زمینه های مرتبط با علوم اجتماعی کمک کنید.

از آنجایی که ممکن است بسیاری از نهادهای ارائه دهنده برنامه های PhD وجود داشته باشند، ممکن است قبل از تصمیم گیری، گزینه های مختلف را بررسی کنید. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • دکترا
 • مطالعات حرفه ای
 • علوم اجتماعی
رشته های تحصیلی
 • مطالعات حرفه ای (21)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه