Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید چندگانه رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در حسابداری 2023

1 دکترا برنامه ها که در حسابداری 2023

بررسی اجمالی

یک دکترا یک درجه معتبر است که معمولا پس از یک دوره کارآموزی پیشرفته به پایان می رسد و تحقیق اصلی را در یک سند به نام پایان نامه انجام می دهد. بسته به مؤسسه، چندین سال می تواند به تکمیل مدرک دکترا برسد.

دکترای حسابداری چیست؟ این برنامه ها دانش آموزان را با نگاه عمیق به امور مالی و کسب و کار ارائه می دهد. برنامه های دکترا می توانند دوره ها و پژوهش های خود را بر روی اخلاق حسابداری در کسب و کارهای جهانی، نقش مالی شرکت ها در جامعه، قوانین مالیاتی در تمام سطوح دولت و یا روند اقتصادی در یک دنیای پیشرفته تکنولوژیک تمرکز کنند. دانش آموزان فرصتی برای مشارکت در زمینه با تحقیق از عناصر مانند آمار و یا روانشناسی و نحوه ارتباط آنها با حسابداری و سپس انتشار یافته های خود را در مجلات مجله بررسی شده است.

با تکمیل تحقیقات لازم برای این درجه، دانش آموزان می توانند مهارت های تحقیقاتی خود را بهبود بخشد، که می تواند آنها را در شرایط حسابرسی موثرتر کند. با یادگیری نظریه های پیشرفته مالی، دریافت کنندگان PhD دانش حرفه ای را در جدول در حرفه خود به دست می آورند. دانش آموزان خلاقیت از طریق تحقیقات خود، یک دارایی ارزشمند در یک دنیای مالی در حال تغییر است.

هزینه های یک برنامه دکترا متفاوت از کشور به کشور و دانشگاه به دانشگاه متفاوت است. دانش آموزان باید با موسسه تماس بگیرند تا در مورد قیمت ها و بورس تحصیلی موجود تحقیق کنند.

افرادی که دپارتمان های تحصیل می کنند گاهی اوقات واجد شرایط بودن برای حرفه ای شدن هستند. به عنوان مثال، فردی با دکترا در حسابداری ممکن است بتواند حرفه ای را به عنوان یک مدیر تجاری یا مدیر بازاریابی دنبال کند. آنها ممکن است بتوانند به سطوح بالای یک حسابداری، حسابرسی یا تیم حسابداری شرکت بپردازند. برخی از شرکت ها ممکن است علاقه مند به استخدام یک دکتر حسابداری برای انجام تجزیه و تحلیل بالایی از زمینه مالی هستند. بسیاری از دانشجویان دکترا به عنوان استادان حسابداری در دانشگاه ها انتخاب می شوند.

امروز شروع تحصیلات عالی را با یافتن یک برنامه دکترا در حسابداری در نزدیکی شما یا آنلاین انجام دهید. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • دکترا
 • مطالعات اقتصادی
 • حسابداری
رشته های تحصیلی
 • مطالعات اقتصادی (1)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  رشته های تحصیلی مرتبط