Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید چندگانه رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در علم تصویربرداری 2023

1 دکترا برنامه ها که در علم تصویربرداری 2023

بررسی اجمالی

علوم تصویربرداری اشاره به زمینه بین رشته ای حرفه ای است که با جمع آوری، تجزیه و تحلیل، و تجسم از تصاویر می پردازد. این در جنبه های ریاضیات، فیزیک، مهندسی، علوم کامپیوتر، و روانشناسی تساوی. دانش آموختگان با مدرک دکترا در علوم تصویربرداری اغلب در رفتن به مشاغل در دانشگاه ها، موسسات تحقیقاتی، موسسات پزشکی، و شرکت های خصوصی، در موقعیت های مانند دانشمند رنگ، مهندس کیفیت تصویر، و متخصص تصویربرداری محاسباتی.

برنامه درسی برای برنامه های علوم تصویربرداری دکترا ممکن است شامل ترم در موضوعاتی مانند فیزیک و دستگاه هایی که عملکرد اطلاعات تصویر، مدل های ریاضی برای درک داده های تصویر، پردازش تصویر و مرمت، تکنولوژی صفحه نمایش تصویر، فیزیک و روانتنانی، و همچنین به عنوان مهندسی برق.نامزدها برای دکترا در درجه علوم تصویربرداری انتظار می رود به منظور توسعه یک منطقه تخصص و انجام تحقیقات و در نتیجه یک پایان نامه فراهم می کند که سهم علمی قابل توجهی را به حوزه علوم تصویربرداری.

اگر مدرک دکترا در علوم تصویربرداری برای تلفن های موبایل مانند آنچه شما به دنبال داشته شده، سپس از طریق گزینه های زیر رفته و پیدا کردن برنامه برای شما!

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • دکترا
 • علوم طبیعی
 • علم تصویربرداری
رشته های تحصیلی
 • علوم طبیعی (1)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  رشته های تحصیلی مرتبط