Keystone logo

1 دکترا برنامه ها که در زبان های خارجی عبری 2024

فیلترها

فیلترها

 • دکترا
 • زبان های خارجی
 • عبری
رشته های تحصیلی
 • زبان های خارجی (1)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  دکترا برنامه ها که در زبان های خارجی عبری

  دکترا بالاترین درجه در سطح دانشگاه است. این مدرک نیاز به ترکیبی از دوره های پیشرفته و تحقیقات مستقل دارد. فارغ التحصیلان توانایی خود را برای اضافه کردن به دانش موجود در حوزه انتخابی خود نشان می دهند.

  یک دکترا در عبری چیست؟ این برنامه ها شامل دوره های آموزشی در مورد استفاده در طول زمان و تفاوت های زبانی است. دانش آموزان اغلب در حال حاضر قادر به صحبت کردن و خواندن عبری مدرن هستند و ممکن است زمینه ای در نسخه های قبلی این زبان داشته باشند. آنها ممکن است از کاربرد تاریخی و کنونی این زبان و یا انجام ترجمه ها، همراه با مطالعه نوشته های کلاسیک و معاصر و ادبیات در زبان عبری، تحقیق کنند.

  یک دکترا در زبان عبری، دانش آموزان را به مزایای مطالعه زبان در سطح پیشرفته، از جمله افزایش توانایی درک مطلب و حفظ دانش، در معرض دید قرار می دهد. فارغ التحصیلان علاوه بر یادگیری بیشتر دربارۀ فرهنگ و تاریخ این زبان زنده، می توانند توانایی های ارتباطی خود را به صورت کلامی و کتبی بهبود بخشند.

  هزینه دکترا در زبان عبری متفاوت است بسته به طول برنامه. متقاضیان باید زمان متوسط ​​تحصیلات را فارغ التحصیل کنند و هزینه تحصیل در این مدت را محاسبه کنند. کمک مالی و بورس تحصیلی ممکن است از طریق یک اداره زبان یا سازمان های خارجی که به ترویج جستجوی زبان کمک می کنند، در دسترس باشند.

  بسیاری از فارغ التحصیلان با دکترا در عبری به دنبال استقرار در دانشگاه های سراسر جهان هستند. بعضی به عنوان مدرس زبان در زمینه های دیگر مانند مدارس دینی تخصص دارند. اکثر کشورها دارای موسساتی هستند که عبری به آن ها آموزش داده می شود و نیاز به تخصص دارند تا معلمان را با دانش کمتری در اختیار داشته باشند. تقاضای مترجمان عبری صحبت شده و نوشته شده برای کار در موقعیت های فرهنگی، دیپلماتیک و دولتی نیز وجود دارد.

  تعدادی از دانشگاه ها یک دکترا را در عبری ارائه می دهند. دانش آموزان باید هزینه ها و منابع دانشگاه های نزدیک را با برنامه های دیگر مناطق یا کشورها و برنامه های مطالعه آنلاین مقایسه کنند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.