Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 2 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در طراحی مهندسی 2023

2 دکترا برنامه ها که در طراحی مهندسی 2023

بررسی اجمالی

دکترا اغلب به عنوان دکتر فلسفه یا دکترا شناخته می شود. این برنامه به دانشجویان اجازه می دهد تا در یک رشته تحصیلی تخصص و مهارت های لازم را برای تدریس، مشورت و مدیریت به عنوان متخصص حرفه ای در این زمینه به وجود آورند.

PhD در طراحی مهندسی چیست؟ دانش آموزانی که در زمینه طراحی مهندسی در رشته دکتری مشغول به تحصیل هستند، معمولا بر حل مشکلات مهندسی با استفاده از روش های علمی تمرکز می کنند. این اغلب شامل پیدا کردن راه حل برای طرح های محصول و ایجاد روش های نوین توسعه محصول می باشد. کلاسها ممکن است شامل تست محصول، تجزیه و تحلیل طراحی، ارزیابی سیستم و بسته بندی موثر باشد. دانش آموزان نیز ممکن است از دوره هایی مانند استراتژی طراحی، نظریه و عوامل انسانی در طراحی انتخاب کنند.

از آنجا که مهندسان اغلب برای حل مسائل مورد نیاز هستند، دانش آموزان به دنبال دکتر فلسفه در طراحی مهندسی ممکن است متوجه شوند که مهارت های تحلیلی، ارتباطی و توجه به جزئیات که به آنها در زندگی شخصی و تجاری آنها کمک می کند. آنها همچنین ممکن است در حل پازل و گوش دادن بهتر عمل کنند.

دانش آموزانی که به دنبال یک برنامه دکترا هستند و با توجه به طراحی مهندسی می توانند متوجه شوند هزینه های برنامه بین دانشگاه ها متفاوت است. این اغلب به دلیل طول برنامه، دوره های ارائه شده و اعتبار مدرسه مورد نظر است. برای اطلاعات هزینه، دانش آموزان ممکن است بخواهند با دانشگاه تماس بگیرند و اطلاعات را درخواست کنند.

مهندسان نقش مهمی در جامعه ایفا می کنند، گرچه اکثر مردم این را درک نمی کنند. به همین دلیل فارغ التحصیلان با دکتر فلسفه در طراحی مهندسی اغلب مشکل پیدا کردن یک حرفه پر درآمد را دارند. زمینه های شغل ممکن است شامل الکترونیک، ادارات دولتی، کارخانه های طراحی تولید و دارو باشد. دانش آموزان همچنین ممکن است به عنوان کارشناسان طراحی یا مشاوران در زمینه هواپیما سازی، ساخت و ساز در خانه و شرکت های تهویه مطبوع مشغول به کار شوند. دانش آموزانی که با مهارت های رایانه ای می توانند کارها را به عنوان طراحان سخت افزار کامپیوتر، تکنسین های فناوری اطلاعات و متخصصان بازاریابی کامپیوتر در نظر بگیرند.

در صورت درخواست دکترا در طراحی مهندسی، ممکن است فرصت های تحصیلی شما متفاوت باشد زیرا دانشگاه های سراسر دنیا در حال حاضر دوره های آنلاین را ارائه می دهند. برای پیدا کردن یک دوره تحصیلی که برای شما مناسب است، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دکترا
  • مطالعات مهندسی
  • طراحی مهندسی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات مهندسی (2)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

رشته های تحصیلی مرتبط