Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 2 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در طراحی شهری 2023

2 دکترا برنامه ها که در طراحی شهری 2023

بررسی اجمالی

یک دکتر فلسفی یا دکتری، بالاترین درجه را که توسط یک دانشگاه یا مدرک کارشناسی ارشد دریافت می شود، محسوب می شود. پس از تکمیل، فارغ التحصیل به عنوان "دکتر" در رشته تحصیلی خود اهدا می شود.

PhD در طراحی شهری چیست؟ نامزدان دکتری که بر طراحی شهری تمرکز دارند، اغلب مطالعه می کنند که چگونه ساختمان ها، خیابان ها و سیستم های حمل و نقل برای ایجاد کل یکپارچه در هم می آمیزند. آنها همچنین می توانند در مورد چگونگی محوطه سازی و پارک های عمومی در مناطق طراحی شده و زیبایی زیبایی آنها را مورد توجه قرار دهند. کلاس ها می توانند شامل تاریخچه و نظریه طراحی شهری، زیرساخت های زیست محیطی، شهرنشینی روایت و منافع عمومی و خصوصی باشد.

طراحی شهری همه چیز در مورد برنامه ریزی، سازماندهی و بودجه است؛ بنابراین یک فارغ التحصیل با این مهارت می تواند در شرکت های بزرگ و یا شهرداری برتری داشته باشد. توانایی برنامه ریزی پروژه ها و ارزیابی برنامه ها نیز می تواند به پیشرفت حرفه کمک کند.

بسیاری از عوامل موثر بر هزینه های تحصیل در هنگام جستجوی دکتر فلسفه در طراحی شهری. طول برنامه، مدرسه انتخاب شده و محل کلاس ها می تواند هزینه های دوره را تغییر دهد. دانش آموزان آینده می توانند با مدارس احتمالی تماس بگیرند و قیمت ثبت نام را برای برنامه انتخابی خود درخواست کنند.

فارغ التحصیلان دکتری در طراحی شهری اغلب افراد خلاق هستند که از پارک های برنامه ریزی، خیابان ها و طراحی زیرساخت های عمومی بهره مند هستند. به همین دلیل کار در این زمینه تخصصی می تواند در مناطق غیر منتظره رخ دهد. گروه های تاریخی اغلب طراحان شهر را برای تحقیق و درک انتخاب های گذشته انتخاب می کنند، در حالی که سازمان های دولتی اغلب فارغ التحصیلان طراحی شهری را برای ایجاد مسیرهای پیاده روی و پیاده روی دوچرخه سواری از طریق پارک های ملی که مراتع و روستاهای مرزی را استخدام می کنند استخدام می کنند. شهرهای، شهرها و روستاها نیز ممکن است به عنوان مدیران برنامه ریزی و طراحان تخریب خدمات ارائه دهند و آژانس های ملی می توانند موقعیت خود را به عنوان مقامات حمل و نقل و حفاظت از ساحل ارائه دهند.

دکتر های فلسفه در کلاس های طراحی شهری می توانند در سراسر جهان پیدا شوند و دوره های آنلاین را می توان راحت کرد. برای شروع مطالعات خود، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • دکترا
 • مطالعات معماری
 • طراحی شهری
رشته های تحصیلی
 • مطالعات معماری (2)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  رشته های تحصیلی مرتبط