Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 5 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در سیاست اجتماعی 2023

5 دکترا برنامه ها که در سیاست اجتماعی 2023

بررسی اجمالی

یک دکتر فلسفی (PhD) درجه ای است که دانش آموزان را قادر می سازد تا در یک موضوع تخصص داشته باشند و در آن زمینه به عنوان مهارت شناخته شوند. این درجه نیاز به پایان نامه پایان نامه با تحقیقات گسترده ای است که به مواد موجود در حال حاضر کمک می کند. با یک دکترا، یک دانش آموز در فرصت های شغلی خود فرصت های بیشتری فراهم می کند.

یک دکترا در سیاست اجتماعی چیست؟ این سطح دانش آموزان را قادر می سازد مهارت های روش شناختی و نظری را برای شناسایی و تجزیه و تحلیل مسائل اجتماعی و همچنین نحوه ارتباط آنها با سیاست های اجتماعی و عمومی داشته باشند. دانش آموزان در این برنامه به طور کلی در مورد مسائل مختلف اجتماعی، از جمله بحران مسکن، آموزش و پرورش، و سیاست های بهداشتی، و نحوه ارتباط آنها با سیاست های محلی و بین المللی یاد می گیرند. دانش آموزان ممکن است مدارک خود را بر کار اجتماعی، سیاست عمومی، سیاست اجتماعی، و جامعه شناسی، در میان دیگران تمرکز کنند.

در طول یک دکترا در درجه سیاست های اجتماعی، افراد ممکن است مهارت های ارتباطی عالی برای کار با انواع مختلف گروه های اجتماعی و یا سازمان های مختلف را بدست آورند. آنها همچنین قادر به انجام تحقیق و توسعه سیاست های جدید با حل مشکلات و مهارت های تحلیلی خود خواهند بود.

تکمیل یک دکترا در سیاست اجتماعی ممکن است بین سه تا هشت سال طول بکشد، و هزینه ها بسته به موسسه انتخاب شده متفاوت خواهد بود. تحقیق در مورد مدرسه و برنامه ضروری است برای هر دانش آموز.

یک دکترا در سیاست اجتماعی یک فرد با زندگی ارزشمند و مهارت های حرفه ای را که در بسیاری از زمینه های حرفه ای دنبال می شود، تأمین می کند. یک گزینه این است که تبدیل به یک استاد دانشگاه شوید. گزینه های دیگر عبارتند از افسر منابع انسانی، کارمند کمک های بین المللی، مشاور امور عمومی، جوانان و یا کارگران اجتماعی و یا حتی یک کارآزمایی قانونی. این درجه خود را به انواع صنایع، از جمله پزشکی، خدمات عمومی و کار خیریه تبدیل می کند، و آن را در زمینه های گوناگون قابل انطباق می کند.

ادامه تحصیلات شما ممکن است در پیشرفت حرفه شما کمک کند. برای شروع پیشرفت حرفه ای خود، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دکترا
  • علوم اجتماعی
  • علوم سیاسی
  • سیاست اجتماعی
رشته های تحصیلی
  • علوم اجتماعی (5)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه