Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 2 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در سیاست آموزشی 2023

2 دکترا برنامه ها که در سیاست آموزشی 2023

بررسی اجمالی

یک دکترا بالاترین سطح آموزش است که دانش آموز می تواند دریافت کند. این برای دکتر فلسفی است برنامه ها در گستره گسترده ای از حوزه های علمی موجود است. کاندیداها باید یک پایان نامه، پایان نامه یا پروژه ارائه دهند و از کار خود در برابر یک هیأت کارشناس دفاع کنند.

یک دکترا در سیاست آموزشی چیست؟ اکثر برنامه ها به دانشجویان اجازه می دهند که یک دوره آموزشی شخصی را دنبال کنند که منافع خاص خود را در سیاست های آموزشی نشان می دهد. تحقیقات و کارهای آموزشی معمولا بر روی موضوعاتی نظیر جامعه شناسی آموزش و پرورش، تجزیه و تحلیل آماری، مطالعه موردی، توسعه کودک و سیاست سیاست و اقتصاد سیاست های آموزشی تمرکز می کند. برای تکمیل تحصیلات خود، ممکن است دانشجویان مقاله مقدماتی لازم را بنویسند و یک پایان نامه را در یک مسئله آموزشی کامل کنند.

برنامه های دکترا تمایل دارند دانش آموزان را با مهارت های بسیار ارزشمند آموزش دهند. یک دکترا در سیاست آموزش و پرورش تمایل به کمک به افراد تبدیل شدن به بهتر نوشته شده و ارتباطات دهان و دندان است. فارغ التحصیلان همچنین ممکن است مدیریت پروژه و مهارت های سازمانی را توسعه دهند. اینها همه در رزومه خوب هستند. دانش آموزان حتی ممکن است این مهارت ها را به زندگی شخصی خود برسانند.

یک دکترا در برنامه های سیاست های آموزشی در سراسر جهان ارائه می شود. از آنجایی که دکترا نیاز به مطالعه زیادی مستقل دارند، هیچ دو برنامه یکسان نیستند، بنابراین هزینه ها می توانند نوسان کنند. برای اطلاعات بیشتر در مورد قیمت گذاری با دانشگاه تماس بگیرید.

یک دکترا در سیاست آموزش و پرورش ممکن است فرد را برای تعدادی از مشاغل مختلف در داخل و خارج از دانشگاه ها آماده کند. افراد ممکن است بخواهند به عنوان یک معلم بعد از مدرسه، مدرسه مدرسه یا مدیر آموزش شغلی پیدا کنند. فارغ التحصیلان همچنین ممکن است به عنوان مدرس مدرسه یا پژوهشگر تحصیلی مدرک بگیرند. در خارج از آموزش، ممکن است یک حرفه ای به عنوان یک لابیگر یا یک سازمان دولتی که بر سیاست آموزشی تأثیر می گذارد، پیدا کند.

بسیاری از PhD در برنامه های سیاست آموزشی را می توان در یک فرمت آنلاین پیدا کرد. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دکترا
  • آموزش
  • هدایت آموزشی
  • سیاست آموزشی
رشته های تحصیلی
  • آموزش (2)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

رشته های تحصیلی مرتبط