Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 7 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در سیاست 2023

7 دکترا برنامه ها که در سیاست 2023

بررسی اجمالی

دکترای فلسفه (PhD) در زمینه های متنوع و متنوعی موجود است که قله موفقیت در دنیای دانشگاهی است. این نمایش تحقیق گسترده ای را در مورد یک موضوع خاص، با پایان نامه ارائه می دهد که برخی از سهم را در این زمینه و ممکن است درب برای حرفه ای در زمینه های خاص باز می شود.

دکترای سیاست چیست؟ این دوره آموزش عالی فراهم می کند که می تواند دانش آموزان را با دانش پیشرفته در زمینه حقوق بین الملل، روش های سیاسی و ایدئولوژی ها و فلسفه سیاسی تجهیز کند. شرکت کنندگان برنامه معمولا درباره مبانی روابط بین الملل و چشم انداز سیاسی جهان می آموزند. دانش آموزان می توانند تحقیق خود را بر طیف وسیعی از موضوعات، از جمله نظریه های سیاسی و روابط بین الملل، یا حتی عمیق تر و متمایز در روابط آسیا و اقیانوس آرام، تمرکز کنند.

با یک دکترا در سیاست، افراد فرصتی برای انجام کارهای میدانی در منطقه تحصیلی خود دارند که می تواند به ارتباطات پایدار برای حرفه آینده خود منجر شود. همچنین در کنار تحصیلات، مهارت های ارائه شده و تحقیقاتی و تجربیاتی نیز وجود دارد.

بسته به نوع موسسه، هزینه یک دکترا در سیاست متفاوت است و به طور معمول طول می کشد تا سه سال به پایان برسد. دانش آموزان همیشه باید مدرسه و برنامه انتخاب خود را بررسی کنند تا اطمینان حاصل شود که برای آنها مناسب است.

با یک دکترا در سیاست، یک فرد گزینه های حرفه ای زیادی را پیش از او دارد. این نوع درجه کاملا برای آموزش در سطح دانشگاه تنظیم شده است و با تجربه آموزش در طول برنامه، افراد قبلا تجربه خواهند داشت. گزینه های دیگر عبارتند از کار در دفاتر دیپلماتیک خارجی در سراسر جهان به عنوان یک مدافع حقوق بشر و یا به عنوان یک متخصص روابط عمومی. این درجه باز می شود در هر دو عرصه سیاسی و عرصه حقوقی، ارائه گزینه های بیشتر برای کسانی که علاقه مند به قوانین بین المللی و یا قوانین دولتی.

گزینه های زیادی برای دانش آموزانی که مایل به دریافت دکترا در سیاست هستند وجود دارد. برنامه های آنلاین یک گزینه مناسب برای بسیاری از مردم هستند، اما از سوی دیگر، موسسات در سراسر جهان نیز انتخاب می شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دکترا
  • علوم اجتماعی
  • علوم سیاسی
  • سیاست
رشته های تحصیلی
  • علوم اجتماعی (7)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه