Keystone logo

4 دکترا برنامه ها که در مطالعات اقتصادی سرمایه گذاری 2024

فیلترها

فیلترها

  • دکترا
  • مطالعات اقتصادی
  • سرمایه گذاری
رشته های تحصیلی
  • مطالعات اقتصادی (4)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

دکترا برنامه ها که در مطالعات اقتصادی سرمایه گذاری

پس از یک دوره شدید در زمینه تحصیلات خود، یک دکترا درجه پیشرفته ای برای دانش آموزان بسیار اختصاص یافته است. معمولا درجه بالاتر قابل دسترسی است، یک دکترا ممکن است نیازهای لازم مانند درجه کارشناسی ارشد و / یا مدرک لیسانس داشته باشد.

دکترای سرمایه گذاری چیست؟ بدست آوردن این درجه می تواند زمینه های قوی در امور مالی و اقتصاد را به افراد بدهد. دانش آموزان احتمالا به بررسی اینکه چگونه نظریه های اقتصادی را می توان به بانکداری و سرمایه گذاری اعمال کرد. آنها ممکن است مهارت های ریاضی خاصی را شامل فرمول ها و آمار هایی که می توانند برای پیش بینی در مورد اقتصاد استفاده شوند. بسیاری از کارهای آموزشی ممکن است شامل یادگیری در مورد اصولی که سرمایه گذاری های خوب را نشان می دهد و آنهایی که ارزش آن را ندارند.

دانش خاص در مورد آمار و سایر ریاضیات می تواند به مردم کمک کند که پول بیشتری برای خود یا برای یک شرکت سرمایه گذاری کنند. آگاهی از اقتصاد ممکن است به آنها کمک کند فرصت های مالی را تشخیص دهند. تفکر انتقادی مورد استفاده در سرمایه گذاری می تواند به بسیاری از جنبه های زندگی روزمره اعمال شود و به فرد کمک می کند که در تصمیم گیری بهتر عمل کند.

هزینه تحصیل در رشته تحصیلی می تواند از دانشگاه تا دانشگاه متفاوت باشد. بسته به جایی که دانش آموزان ثبت نام می کنند و یا اینکه اولا نیاز دارند دیگر درجه را بدست آورند، هزینه دریافت دکترای خود تغییر می کند.

افرادی که دارای مدرک دکتری در حوزه سرمایه گذاری هستند می توانند به طور بالقوه آمادگی بیشتری برای تحقیق بیشتر در نظریه مدیریت سرمایه گذاری به عنوان یک اقتصاددان یا در مورد سرمایه گذاری به عنوان استاد دانشگاه یا کالج آموزش دهند. آنها همچنین می توانند به عنوان یک مشاور مالی در یک شرکت کار کنند یا به عنوان یک مشاور آزاد کار کنند. داشتن چنین سطح بالایی از مدرک باید اطمینان حاصل شود که دانش آموزان آمادگی خود را برای برپایی چالش ها و پروژه های در سطح جهانی در زمینه خود دارند.

تکمیل یک مدرک می تواند در یک برنامه آنلاین یا شخصی در دانشگاه های مختلف امکان پذیر باشد. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.