Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 3 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در زیست شناسی مولکولی 2023

3 دکترا برنامه ها که در زیست شناسی مولکولی 2023

بررسی اجمالی

دریافت دکترا فلسفه (دکترا) به طور معمول بالاترین سطح تحصیلات دانشجویان ممکن است به دست آورد، و آن را نشان می دهد تعهد مطلق خود را به یک موضوع یا زمینه. این مرحله نهایی است پس از گرفتن مدرک کارشناسی ارشد و باز کردن درب های جدیدی در حرفه حرفه ای است.

دکترای زیست شناسی مولکولی چیست؟ این دوره آموزشی را با مهارت های ابزار و روش شناسی برای انجام تحقیقات در زمینه تحقیقات بیولوژیکی سلولی و مولکولی ارائه می دهد. آموزش دانشجویی از مشارکت در سمینارهای پژوهشی، دوره های تخصصی، سخنرانی ها، آموزش ها و چرخش های آزمایشگاهی می آید. دانش آموزان ممکن است انتخاب کنند که در طیف گسترده ای از موضوعات، از جمله زیست شناسی سلولی، زیست شناسی مولکولی، ژنتیک، میکروبیولوژی، بیوشیمی، بیومدیکال و فیزیولوژی گیاه، تخصص داشته باشند.

دانش آموزانی که به سمت یک دکترا در زیست شناسی مولکولی کار می کنند ممکن است با عملیات آزمایشگاهی عملیاتی و همچنین مهارت های تحقیقاتی مورد نیاز برای انجام کار حرفه ای در این زمینه مجهز شوند. دانش آموزان نیز ممکن است به علت پیشرفت تحصیلی بتوانند موقعیت های بالاتری در نیروی کار پیدا کنند.

هزینه دکترا در زیست شناسی مولکولی متفاوت خواهد بود بسته به مؤسسه و طول دوره. به طور کلی، دکترا هر ساله از سه تا پنج سال کامل می شود. برای دانش آموزان ارزشمند است تا برنامه ای را که علاقه مند است، به طور کامل تحقیق کنید و مطمئن شوید که آن را به اهداف خود برساند.

چندین گزینه شغلی برای کسی که با دکترا در زیست شناسی مولکولی در دسترس است وجود دارد. افراد با این درجه اغلب به دنبال تکنسین های آزمایشگاهی، دانشمندان و زیست شناسان مولکولی و سلولی می شوند. گزینه های دیگری که خارج از یک محیط آزمایشی قرار می گیرند شامل آموزش دانشجویان به عنوان استاد یا تبدیل شدن به یک متخصص پژوهشی می شود. با مهارت در تحقیقات مشخص شده و کاربرد عملی روش های علمی، تقاضای رو به رشد برای افرادی با این درجه وجود دارد.

PhD در برنامه های زیست شناسی مولکولی در سراسر جهان از طریق دانشگاه های مختلف در دسترس است. برنامه های آموزش از راه دور برای یک تجربه آموزشی انعطاف پذیر و راحت تر در دسترس هستند. برای پیدا کردن گزینه های خود، جستجو برای برنامه خود را در زیر و با پر کردن فرم سرب به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دکترا
  • بهداشت و درمان
  • مطالعات زیست پزشکی
  • زیست شناسی مولکولی
رشته های تحصیلی
  • بهداشت و درمان (3)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه