Keystone logo

21 دکترا برنامه ها که در علوم طبیعی علوم زمین زمین شناسی 2024

فیلترها

فیلترها

  • دکترا
  • علوم طبیعی
  • علوم زمین
  • زمین شناسی
رشته های تحصیلی
  • علوم طبیعی (21)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

دکترا برنامه ها که در علوم طبیعی علوم زمین زمین شناسی

درآمد دکتری و یا مدرک دکترا می تواند فرصت های تحصیلی و شغلی برای فارغ التحصیلان است که می تواند درهای جدیدی را به یک شغل با ارزش و انجام و توانایی را به یک حقوق و دستمزد بهتر در طول زندگی باز ارائه دهد.

مدرک دکترا چیست زمین شناسی؟ این مدرک پیشرفته را می توان در حدود چهار تا شش سال تحصیل به دست آورده، اگر دانش آموزان می توانند برای حضور در مدرسه تمام وقت. دانش آموزان نیاز به مدرک کارشناسی و به طور معمول مدرک کارشناسی ارشد از شروع دکتری خود را به دست آورده اند و همچنین قبل برنامه است. دانش آموزان می توانند برای دکترای تخصصی خود را در زمین شناسی در موضوعاتی مانند مدل سازی آب و هوا، آب شناسی، کانی شناسی، دیرین شناسی، زلزله شناسی و زمین شناسی ساختاری، در میان دیگران را انتخاب نمایید. این تخصص به دانش آموزان اجازه برای پیشبرد تحقیقات جمعی، نظریه ها، اکتشاف و مسائل زمین شناسی است که جهان را تحت تاثیر قرار.

منافع زیادی به درآمد دکتری وجود دارد زمین شناسی.دانش آموزان می توانند برای دریافت آموزش های تخصصی، بهبود مهارت های عمومی کار خود را، و آنها قادر به تمرین نظریه ها و روش دست در در این زمینه. دانش آموزان همچنین می توانید توانایی خود را برای تفسیر و تجزیه و تحلیل داده ها به عنوان آنها را شناسایی و حل و فصل مسائل زمین شناسی و محیط زیست را بهبود بخشد.

هزینه درآمد دکتری زمین شناسی بسته به دانشگاه و طول برنامه و همچنین به عنوان کشور مطالعه تغییر خواهد کرد. دانش آموزان را تشویق به دریافت کمک مالی اعمال برای کمک به جبران هزینه های کسب درجه خود، و آنها نیز باید مدارس آینده نگر خود به طور مستقیم به منظور دریافت آخرین اطلاعات در مورد نرخ شهریه و هزینه های تماس.

دانش آموزانی که با مدرک دکترا در زمین شناسی فارغ التحصیل می توانید کارهای دانشگاهی و علمی و کار به عنوان استادان و اعضای هیئت علمی در موسسات آموزش عالی پیدا کنید.آنها همچنین می توانند برای شرکت های مشاور محیط زیست و شرکت های صنعتی به عنوان کارشناسان در مواد معدنی و گازهای کار می کنند، در موزه ها به عنوان دیرینه شناسان، و در سازمان های دولتی به عنوان مشاوران مهندسی و زلزله شناسان.

اگر شما در گسترش آموزش و پرورش و کار خود را با مدرک دکترا علاقه مند در زمین شناسی، شما می توانید فورا آغاز شده است. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم سرب است.