Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید چندگانه در محوطه دانشگاه رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در زبان کره ای 2023

1 در محوطه دانشگاه دکترا برنامه ها که در زبان کره ای 2023

overview

کره ای است که توسط میلیون ها نفر از مردم زندگی در کره جنوبی، کره شمالی و در چندین استان چینی سخن گفته است. با این حال، تفاوت های جزئی در استفاده از کلمه و دستور زبان بین زبان کره ای صحبت های جنوبی و کره شمالی وجود دارد. کره ای آموزش نیز شامل یادگیری تفاوت دیالکتیکی بر اساس تفاوت مربوطه به اهنگ صدا و اصطلاحی. با این حال، این گویش هستند تا حدی معقول و به طور کلی مشکل کوچک در هنگام برقراری ارتباط در هر دو منطقه در برخواهد داشت.

از جمله الزامات مورد نیاز برای برنامه PhD آن است که دانشجو قبلاً درجه کارشناسی ارشد rsquo;s& را اخذ نموده باشد. به علاوه، پایان نامه یا رساله که در بر گیرنده تحقیقات دانشگاهی بکر و دست اول است نیز می بایست ارائه گردد. در برخی از کشورها، ممکن است لازم باشد دانشجو دربرابر یک هیئت علمی از رساله خود دفاع نماید.

یادگیری در دانشگاه به حضور حضوری در کلاس ها اشاره دارد. معمولاً شامل رفتن به کلاس‌ها و سخنرانی‌های سنتی، شرکت در فعالیت‌های گروهی و درگیر شدن با اساتید و همسالان شخصاً می‌شود. یادگیری در محوطه دانشگاه همچنین اغلب شامل دسترسی به آزمایشگاه ها، کتابخانه ها و سایر منابع دانشگاه مانند باشگاه های دانشجویی، دفاتر خدمات شغلی و مراکز تفریحی می شود.

read_more

filters

 • دکترا
 • زبان های خارجی
 • زبان کره ای
 • در محوطه دانشگاه
fields_of_study
 • زبان های خارجی (1)
  • back_to_main_category
  locations
  find_more_locations
  degree_type
  duration
  study_pace
  teaching_languages
  teaching_languages
  study_format

  related_fields_of_study