Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید چندگانه پاره وقت رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در زبان کره ای که در اروپا 2023

1 پاره وقت دکترا برنامه ها که در زبان کره ای که در اروپا 2023

بررسی اجمالی

کره ای است که توسط میلیون ها نفر از مردم زندگی در کره جنوبی، کره شمالی و در چندین استان چینی سخن گفته است. با این حال، تفاوت های جزئی در استفاده از کلمه و دستور زبان بین زبان کره ای صحبت های جنوبی و کره شمالی وجود دارد. کره ای آموزش نیز شامل یادگیری تفاوت دیالکتیکی بر اساس تفاوت مربوطه به اهنگ صدا و اصطلاحی. با این حال، این گویش هستند تا حدی معقول و به طور کلی مشکل کوچک در هنگام برقراری ارتباط در هر دو منطقه در برخواهد داشت.

در همه، بیش از 4000 موسسات آموزش عالی در اروپا در حال ارائه طیف گسترده ای از دوره در کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا وجود دارد. با بیشتر و بیشتر از این سازمان ارائه زبان انگلیسی به عنوان زبان آموزش برای حداقل برخی از برنامه های تحصیلی خود، دانشگاه در اروپا در حال حاضر از کیفیت بالاتر از همیشه قبل از. دانشگاه در اروپا ارائه خوش آمدید دوستانه به دانشجویان خارجی و به ارائه یک دوره از دانش که با حرفه خود نیاز در تقاضای جهانی امروز است.

از جمله الزامات مورد نیاز برای برنامه PhD آن است که دانشجو قبلاً درجه کارشناسی ارشد rsquo;s& را اخذ نموده باشد. به علاوه، پایان نامه یا رساله که در بر گیرنده تحقیقات دانشگاهی بکر و دست اول است نیز می بایست ارائه گردد. در برخی از کشورها، ممکن است لازم باشد دانشجو دربرابر یک هیئت علمی از رساله خود دفاع نماید.

یادگیری پاره وقت به فرد امکان می دهد حتی اگر نتواند به صورت تمام وقت به مدرسه برود، مدرک یا مدرک تحصیلی دریافت کند. فرد می تواند با سرعت خودش یاد بگیرد و به تدریج امتیازهایی را جمع کند که برای یک مدرک نهایی به حساب می آید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • دکترا
 • زبان های خارجی
 • زبان کره ای
 • پاره وقت
رشته های تحصیلی
 • زبان های خارجی (1)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  رشته های تحصیلی مرتبط