Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید چندگانه رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در زبان کره ای 2023

1 دکترا برنامه ها که در زبان کره ای 2023

بررسی اجمالیکارشناسان در یک موضوع ممکن است دکترا داشته باشند. این مدارک تحصیلی عالی در یک موضوع علمی هستند و شامل کلاس های تخصصی و تحقیقاتی در جهت انتشار می باشد. فارغ التحصیلان باید آماده باشند تا سهم قابل توجهی در رشته ای داشته باشند.

دکترای کره ای چیست؟ این درجه شامل مطالعه دقیق زبان کره ای می شود. بیشتر دانشجویان دکترا در این زمینه قبلا کره ای را مطالعه کرده و به آنها رای داده اند و ممکن است هنگام تحصیل در رشته های کارشناسی یا کارشناسی ارشد خود در مطالعات فرهنگی، ادبی یا زبانی شرکت داشته باشند. مطالعات در سطح دکترا معمولا شامل تجزیه و تحلیل پیشرفته جامعه شناختی از استفاده یا ترجمه متون است.

مطالعات پیشرفته در کره ای، دانش آموزان را تشویق می کنند تا مهارت هایی را که برای توسعه شخصی و حرفهای قابل استفاده هستند، توسعه دهند. دانش آموزان در زمینه ارتباطات، تعلیم و تربیت زبان ها و تفکر روشمند به کار می روند که به آنها امکان می دهد تا در مکالمات بین المللی در مورد مسائل فرهنگی و ژئوپلتیک شرکت کنند.

قیمت یک دکترا متفاوت است بر اساس مدت زمان لازم برای کسب مدرک و تحصیل دانشجویی دانشجویان. ایده خوبی است که میانگین دوره تحصیلی را جستجو کنید و کل هزینه تحصیل در مقایسه با مدارس را محاسبه کنید. منابع مالی ممکن است از طریق منابع اداری یا خارجی که از مطالعات پیشرفته در این زبان پشتیبانی می کنند، در دسترس باشد.

بسیاری از حرفه ها برای کارشناسان زبان با یک دکترا در کره ای باز هستند. آیا فارغ التحصیلان در کره و یا شرکت های کره ای یا نمایندگان در جای دیگر کار می کنند، تقاضا برای مترجمان متخصص وجود دارد که قادر به اداره واژگان فنی و دیگر تخصصی هستند. متقاضیان مدارک ممکن است در دیپلماسی یا ادارات دولتی به عنوان مترجمی که کره ای صحبت کرده و نوشته شده اند، پیدا کنند. بسیاری از فارغ التحصیلان به عنوان استادان در دانشگاه ها و یا مدارس دیگر آموزش می دهند.

برنامه های PhD در کره ای در سراسر جهان و آنلاین در دسترس هستند. دانش آموزان باید گزینه های خود را وزن کنند و تعیین کنند که کدام دانشگاه بهترین انتخاب برای پیروی از مدرک پیشرفته است. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • دکترا
 • زبان های خارجی
 • زبان کره ای
رشته های تحصیلی
 • زبان های خارجی (1)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  رشته های تحصیلی مرتبط