Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید چندگانه رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در زبان ژاپنی 2023

1 دکترا برنامه ها که در زبان ژاپنی 2023

بررسی اجمالی

داکتر فلسفه معتبر ترین مدرک تحصیلی بسیاری از دانشگاه های سراسر جهان است. برای کسب مدرک دکترا، مدرک کارشناسی ارشد در رشته مربوطه معمولا در کنار توصیه نامه، بیانیه شخصی و تحقیقات پیشنهادی مورد نیاز است. دانشجویان دکتری اغلب بر جنبه های تحقیقاتی دانشگاه ها تمرکز می کنند، ایجاد یک پایان نامه یا پایان نامه به ارزش یک مجله بررسی شده توسط مجله.

دکترای ژاپنی چیست؟ دانش پژوهان آینده پژوهی تحقیقاتی را در زمینه های فرهنگی، تاریخی یا زبانی ژاپن و زبان ژاپنی انجام می دهند. اگر چه یک دانش آموز می تواند در یک رشته تحصیلی برای یک پایان نامه یا پایان نامه تمرکز کند، اغلب دانشجویان دکتری برای مطالعه ی سایر موضوعات مرتبط برای دستیابی به فهم جامع مفید برای تحقیق انجام می شود. اکثر دانشگاهها حداقل سه سال تحصیل در زبان ژاپنی و یک آزمون در مورد مهارت زبان را مستلزم یا توصیه می کنند.

دانش آموزان دکترای ژاپنی می توانند مهارت های تحلیلی و تفسیری خوبی داشته باشند و همچنین زمینه ای قوی در ارتباطات میان فرهنگی داشته باشند. توانایی بسیار سازگار برای حل مسئله به طور موثر تحت فشار و شرایط مختلف، یکی دیگر از مزایای بسیار ارزشمند برای تحصیلات عالی در مطالعات ژاپن است.

برنامه های دکترا در ژاپن بر اساس دانشگاه متفاوت هستند، و اتمام یک دکترا ممکن است تا پنج سال طول بکشد. پیدا کردن یک مدرسه که متناسب با نیازهای شما از لحاظ تحصیلی و مالی بسیار مهم است، بسیار توصیه می شود که دانشجویان آینده نگر در مورد دانشگاه هایی که قبل از درخواست در نظر گرفته می شوند بررسی شود.

بسیاری از فرصت های شغلی منحصر به فرد برای فردی که دکترای آن در ژاپن اهدا می شود وجود دارد. بسیاری از شرکت های چند ملیتی با ژاپن ارتباط برقرار می کنند و یک متخصص را برای هر دو روابط مشتری و شریک تجاری، به شدت به عنوان مترجم و یا به عنوان یک مشاور بین المللی آماده می کنند. سفارتخانه ها و کنسولگری های ژاپن نیز کارشناسان در زمینه مطالعات پیشرفته ژاپن به عنوان سفیران برای موفقیت بیشتر و ترویج درک از همه طرف ها را استخدام می کنند. موقعیت های مختلفی نیز وجود دارد که مدارس و سازمان ها به عنوان معلمان و استادان در دسترس قرار می گیرند.

بسیاری از دانشگاه ها برنامه های دکترا را در مطالعات ژاپن در سراسر جهان ارائه می دهند. برای پیدا کردن بهترین مدرسه برای شما، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • دکترا
 • زبان های خارجی
 • زبان ژاپنی
رشته های تحصیلی
 • زبان های خارجی (1)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  رشته های تحصیلی مرتبط