Keystone logo

3 دکترا برنامه ها که در زبان های خارجی زبان چینی 2024

فیلترها

فیلترها

 • دکترا
 • زبان های خارجی
 • زبان چینی
رشته های تحصیلی
 • زبان های خارجی (3)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  دکترا برنامه ها که در زبان های خارجی زبان چینی

  معمولا به عنوان بالاترین سطح تحصیلی که دانش آموز می تواند به دست بیاورد، به عنوان یک دکتر فلسفه یا دکترا شناخته می شود، درجه ای است که بعضی از افراد پس از یک برنامه کارشناسی ارشد دنبال می کنند. معمولا پس از پایان تحقیق و مطالعه، پایان نامه یا پایان نامه کامل می شود و برای کسب آن سه تا شش سال طول می کشد.

  دکترای چینی چیست؟ کسب مدرک پیشرفته مانند این یکی شامل تحقیق عمیق در تمرکز خاص چین است. دانش آموزانی که در این برنامه تحصیلات تکمیلی شرکت می کنند، اغلب از پیچیدگی های زبان، مانند نحو و تلفظ استفاده می کنند. مطالعات نیز معمولا شامل بررسی دقیق ادبیات از کلاسیک تا معاصر است و برخی از آنها تمرکز بر تاریخ، هنر و یا دیگر مناطق مربوط به فرهنگ چینی است.

  اکثر شرکت کنندگان در این نوع برنامه علاوه بر اعتبار دانشگاهی بیشتر می توانند چگونگی مدیریت زمان را به طور موثر، راه حل های نوین برای حل مشکلات و ارتباط و گفتار و نوشتاری را بیاموزند. این مهارت ها می توانند به هر منطقه ای از زندگی، حرفه ای یا غیره اعمال شوند.

  یک دکترا در چینی ممکن است در قیمت گذاری بسته به کشور، مدرسه و طول برنامه تغییر کند. برای درک کامل هزینه های مرتبط با این نوع مطالعه، با مدارس بالقوه مورد علاقه تماس بگیرید و بطور مستقیم در مورد پذیرش و تحصیل مشاغل را بررسی کنید.

  بسیاری از مسیرهای شغلی وجود دارد که ممکن است فردی با یک دکترا در چین باشد. بسیاری از دانش آموزان به عنوان مترجم یا مترجم کار می کنند. دیگران انگلیسی ها را به دانش آموزان چینی آموزش می دهند، در حالی که بعضی از آنها معلمان مدارس متوسطه، اساتید دانشگاه ها یا دستیاران پژوهشی هستند. همچنان دیگران موقعیت های دولتی را به عنوان تحلیلگر سیاستمدار یا مشاوران روابط بین المللی می شناسند.

  برنامه های PhD در این زمینه خاص توسط تعدادی از موسسات در سراسر جهان ارائه شده است. برخی از دانشگاه ها اجازه مطالعه در خارج از محوطه دانشگاه، که می تواند بسیار مناسب برای کسانی که نیاز انعطاف پذیری برنامه را نشان می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.