Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید چندگانه رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در زبان روسی 2023

1 دکترا برنامه ها که در زبان روسی 2023

بررسی اجمالی

دکترا چندین سال از تعهد و تحقیق را نشان می دهد. این درجه پیشرفت قابل ملاحظه است پس از تکمیل یک لیسانس یا استاد. بعضی از برنامه ها می توانند تا سه سال کوتاه باشند اما دیگران طولانی تر هستند.

گفتم که چه دبیری در روسیه است؟ این سطح پیشرفته نیاز به دانش پایه ای از زبان و فرهنگ روسیه دارد، بنابراین یک پیش نیاز مشترک یک لیسانس یا استاد در برخی از سوژه های روسی مانند ادبیات، زبان و یا تاریخ است. مانند بسیاری از دکترا، یک دکترای خارج از کشور پس از اتمام کار پایان نامه است. این امر بینش شما را به تحقیق شما و آنچه در آینده کمک خواهد کرد، فراهم می کند.

در حالی که درآمد این دکترا، می توانید ارتباط، سازماندهی و حساسیت فرهنگی را بیاموزید. حساس بودن به فرهنگ های مختلف کمک می کند هنگامی که دیدار با افراد جدید و یا سفر، و همچنین ارتباطات. سازمان کلیدی برای تکمیل درجه خود است و در سایر وظایف پیچیده مفید است.

برای تعیین هزینۀ درآمد دکترا، به اندازه کافی کمک مالی برای شما واجد شرایط است. این می تواند به کاهش هزینه هایی مانند کتاب ها، اقامت ها و هزینه های دوره کمک کند. این هزینه ها بین مدارس متفاوت است، بنابراین به طور مستقیم با مدرسه تماس بگیرید تا در مورد هزینه های تحصیلی و تحصیلی در حال حاضر مطلع شوید.

پس از کسب دکترا در روسیه، ممکن است بدانید چه شغلی برای شما واجد شرایط است. این بستگی به جایی است که شما تصمیم گرفتید که مطالعات خود را به عنوان یک زبان خارجی تمرکز کنید. PhD به ندرت فقط در مورد فرمانروایی است. برای کسانی که در تاریخ یا انسان شناسی تمرکز می کنند، کار حرفه ای به عنوان یک مربی ممکن است راهی برای رفتن باشد. با این حال، برای تمرکز در فرهنگ و مردم روسیه، شاید یک مدافع مهاجر یا مترجم تجاری یا سفیر بین المللی مناسب تر باشد.

مدارس متعددی در سرتاسر جهان وجود دارد که درجه های آن در روسیه ارائه می شود. اگر میخواهید آزادی هر زمانی را در رشته خود بگذرانید، برای مدارس با برنامههای آنلاین به دنبال آن هستید. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • دکترا
 • زبان های خارجی
 • زبان روسی
رشته های تحصیلی
 • زبان های خارجی (1)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  رشته های تحصیلی مرتبط