Keystone logo

15 دکترا برنامه ها که در ریاضیات کاربردی 2024

فیلترها

فیلترها

  • دکترا
  • علوم طبیعی
  • ریاضیات
  • ریاضیات کاربردی
رشته های تحصیلی
  • علوم طبیعی (15)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

دکترا برنامه ها که در ریاضیات کاربردی

مدرک دکتری نیز به عنوان دکتر فلسفه شناخته شده است. این بالاترین درجه علمی است که اعطا شده و فارغ التحصیل به عنوان متخصص در رشته تحصیلی خود است. پس از تکمیل یک برنامه کارشناسی ارشد، دانش آموزان معمولا دو تا سه سال یک برنامه دکترا را صرف می کنند.

دکترای ریاضیات کاربردی چیست؟ این برنامه پیشرفته درجه تمرکز بر آموزش دانشمندان چگونه به حل مشکلات پیچیده ریاضی. دوره کارشناسی معمولا در ریاضیات، اقتصاد و آمار پیشرفته سنگین است و ممکن است ترکیبی از دوره های مورد نیاز و انتخابی باشد. کارکنان تدریس معمولا از اساتید تشکیل شده اند که سهم مهمی در زمینه خود دارند و سابقه انتشار موفقیت آمیز را دارند.

فارغ التحصیلان با دکترا در ریاضیات کاربردی، مهارت ریاضی بالاتر را نشان داده اند، که ممکن است منجر به پیشرفت حرفه ای و همچنین سایر فرصت های حرفه ای شود. با توجه به تمرکز آنها، آنها همچنین ممکن است یاد بگیرند که چگونه به درک و استفاده از آمار و یاد بگیرند که چگونه شبکه سازان موفق، که ممکن است به آنها کمک کند تا در زندگی شخصی خود موفق شوند.

هزینه های کلی این برنامه به عوامل بسیاری از جمله کمک مالی، کشور تحصیل، دوره برنامه و دوره های انتخاب شده بستگی دارد. افراد علاقه مند باید در برنامه های بالقوه دقت بیشتری داشته باشند تا اطلاعات بیشتری درباره هزینه های خاصی کسب کنند.

برای کسانی که با مدرک PhD در این زمینه فارغ التحصیل می شوند، گزینه های شغلی اغلب چند است. آنها ممکن است فرصت هایی را در دانشگاه، دولت، بخش خصوصی و دولتی و سایر زمینه ها پیدا کنند. فارغ التحصیلان دکتری علوم کاربردی کار کرده اند به عنوان برنامه نویسان کامپیوتر، تحلیلگران فناوری اطلاعات، تحلیلگران داده، مهندسین ارشد، اساتید ریاضی، حسابداران، متخصصین مالیاتی، محققان فیزیک، دانشمندان و نویسندگان.

یک دکترا در ریاضیات کاربردی در سراسر جهان از تعدادی از دانشگاه های معتبر ارائه شده است. دانشجویان آینده نگر اغلب انتخاب های بزرگی از برنامه ها را برای انتخاب گزینه های ارائه شده در زمینه تحصیلات تخصصی انتخاب می کنند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.