Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 2 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در ریاضیات محاسباتی 2023

2 دکترا برنامه ها که در ریاضیات محاسباتی 2023

بررسی اجمالی

برای کسانی که بیشتر در زمینه رشته تحصیل خود هستند، یک دکترا درجه ای است که بیشترین سطح تحصیلات را ارائه می دهد. کسانی که درجه دکترا را کسب می کنند، دوره های پیشرفته ای را در موضوع خود به کار گرفته اند و توانایی خود را برای انجام تحقیقات در سطح کارشناسی از طریق پایان نامه نشان دادند.

بسیاری از افراد تعجب می کنند "چه چیزی است که دکترا در ریاضیات محاسباتی است؟" ریاضیات محاسباتی زمینه ریاضیات کاربردی است که رابطه بین رایانه ها و ریاضیات را مورد بررسی قرار می دهد، روش هایی را که رایانه ها می توانند در ریاضیات و همچنین ریاضیات پایه گذاری کامپیوتر ضروری علم که تکنولوژی مدرن بستگی دارد. دانش آموزانی که به دنبال دکترای خود در این زمینه هستند، اغلب موضوع ها و موضوعات پژوهشی را شامل می شوند که عبارتند از یادگیری ماشین، روش های عددی و نظریه بازی الگوریتمی.

فارغ التحصیلان با مدرک دکترا در ریاضیات محاسباتی تمایل به مهارت های ریاضی برتر دارند که می توانند در بسیاری از نقش ها و صنایع استفاده شوند. این محققان همچنین مهارت های برنامه نویسی کامپیوتر، توانایی های تحقیقاتی و توانایی های حل خلاقانه را توسعه می دهند.

هزینه کسب درآمد دکترا بستگی به عوامل زیادی دارد، از جمله کشور و دانشگاه انتخابی دانشجویان، و همچنین طول برنامه. در حالی که در بعضی موارد، مدرسه قادر است دانش آموزان را با کمک مالی تامین کند، در سایر شرایط، دانش آموزان مسئول تمام هزینه ها هستند. تماس با موسسات مناسب تنها راه تعیین هزینه های دقیق است.

بسیاری از کسانی که دکترای خود را در ریاضیات محاسباتی کسب می کنند، انتخاب می کنند که در دانشگاه ها به عنوان استادان باقی بمانند، و خود را به پژوهش و تدریس اختصاص دهند. با این حال، بسیاری از کارهای غير دانشگاهی سودمند در انتظار فارغ التحصيلان اين برنامه های دکترا نيز هست. بعضی از فارغالتحصیلان برای شرکت های خصوصی یا دولتی مشغول به تحصیل هستند، در حالی که دیگران ممکن است دانشمندان داده برای شرکت های شناخته شده به دنبال داشته باشند تا مشتریان خود را بهتر درک کنند.

با پیشرفت تکنولوژی، ریاضیات محاسباتی یک زمینه به طور فزاینده ای مرتبط است. بسیاری از دانشگاه ها PhDs را در این موضوع ارائه می دهند، گاهی اوقات در محوطه دانشگاه و دیگر مراحل آنلاین. برای پیدا کردن مدرسه مناسب برای شما، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دکترا
  • علوم طبیعی
  • ریاضیات
  • ریاضیات محاسباتی
رشته های تحصیلی
  • علوم طبیعی (2)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

رشته های تحصیلی مرتبط