Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید چندگانه رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در روانشناسی خانواده که در دومینیکا 2023

1 دکترا برنامه ها که در روانشناسی خانواده که در دومینیکا 2023

بررسی اجمالی

روانشناسی خانواده چیست؟
روانشناسی خانواده مطالعه علمی پویایی خانواده و شیوه های تعامل خانواده ها با یکدیگر است. این بر نحوه عملکرد خانواده ها از نظر روابط، ارتباطات و ساختار کلی تمرکز دارد. روانشناسان خانواده برای درک نحوه تعامل خانواده ها و چگونگی بهبود روابط خود تلاش می کنند. آنها همچنین برای کمک به خانواده ها در مواقع بحرانی مانند طلاق یا مرگ کار می کنند. روانشناسان خانواده همچنین با کودکان و نوجوانان همکاری می کنند تا به آنها کمک کنند تا با مسائل خانوادگی کنار بیایند. آنها ممکن است با والدین همکاری کنند تا مهارت های فرزندپروری موثر را به آنها بیاموزند یا به خانواده ها کمک کنند تا با مسائل دشواری مانند سوء مصرف مواد یا خشونت خانگی کنار بیایند. روانشناسان خانواده همچنین ممکن است برای خانواده هایی که دوران سختی را پشت سر می گذارند، درمان ارائه دهند.

با مدرک روانشناسی خانواده چه کاری می توانم انجام دهم؟
مدرک روانشناسی خانواده می تواند منجر به شغلی در زمینه تحقیق، تدریس یا عمل بالینی شود. روانشناسان خانواده ممکن است در بیمارستان ها، کلینیک ها، مطب های خصوصی یا آزمایشگاه های تحقیقاتی کار کنند. آنها همچنین ممکن است در مدارس، سازمان‌های دولتی یا سازمان‌هایی که به خانواده‌ها خدمات ارائه می‌کنند، کار کنند. بسیاری از روانشناسان خانواده نیز شغل خود را در زمینه آموزش یا سیاست عمومی دنبال می کنند.

انواع رشته های روانشناسی خانواده
یک مدرک لیسانس در روانشناسی خانواده معمولاً چهار سال طول می کشد. در طول تحصیل، دوره هایی را با موضوعاتی مانند پویایی خانواده، توسعه انسانی و ارتباطات خواهید دید. شما همچنین این فرصت را خواهید داشت که در دوره های کارآموزی یا کارآموزی شرکت کنید. دوره کارشناسی ارشد در روانشناسی خانواده معمولاً دو تا سه سال طول می کشد. در طول تحصیل، دوره های پیشرفته ای را در مورد موضوعاتی مانند آسیب شناسی روانی، ارزیابی و مداخله می گذرانید. شما همچنین فرصت انجام تحقیق و نوشتن پایان نامه را خواهید داشت. مدرک دکترا در روانشناسی خانواده شما را برای یک حرفه در تحقیقات یا عمل بالینی آماده می کند. در طول تحصیل، دوره های پیشرفته ای را در مورد موضوعاتی مانند آسیب شناسی روانی، ارزیابی و مداخله می گذرانید.

دومینیکا دارای سیستم آموزش و پرورش رقابتی، رقابت دیگر در غرب است. دانش آموزان در این کشور جزیره کارائیب می تواند با دیگر دانش آموزان جدی از سراسر جهان ممزوج است. زبان انگلیسی زبان رسمی است، اما دانش آموزان زبان های دیگر ممکن است به همان اندازه در خانه با توجه به تجارت بین المللی کشور را احساس کنید.

از جمله الزامات مورد نیاز برای برنامه PhD آن است که دانشجو قبلاً درجه کارشناسی ارشد rsquo;s& را اخذ نموده باشد. به علاوه، پایان نامه یا رساله که در بر گیرنده تحقیقات دانشگاهی بکر و دست اول است نیز می بایست ارائه گردد. در برخی از کشورها، ممکن است لازم باشد دانشجو دربرابر یک هیئت علمی از رساله خود دفاع نماید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دکترا
  • بهداشت و درمان
  • بهداشت روان
  • روانشناسی
رشته های تحصیلی
  • بهداشت و درمان (1)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

رشته های تحصیلی مرتبط