Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 2 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در رسانه و طراحی 2023/2024

2 دکترا برنامه ها که در رسانه و طراحی 2023/2024

بررسی اجمالی

دکترای سطح بالایی از پیشرفت تحصیلی است که به طور معمول در نظر گرفته از پیشرفته ترین در هر زمینه است. با ادامه آموزش و پرورش خود و تکمیل یک برنامه دکترا، دانشجویان پایان نامه و به دست آوردن یک شروع ضربه به حرفه خود. چندین درجه سطح پایین تر هستند قبل از ثبت نام مورد نیاز است.

دکترا در رسانه ها و طراحی چیست؟ برنامه با تمرکز بر این زمینه معمولا تاکید بر هر دو عملی کار در طراحی و ایجاد دست در قرار دهید. دانش آموزان در مورد ایجاد رسانه یاد بگیرند، انتخاب به تخصص در یک یا دو رسانه، مانند تابلوهای تبلیغاتی، رادیو یا تلویزیون تبلیغات، طراحی وب، و یا کتابچه های راهنمای فنی. اصول طراحی پشت ساخت این اطلاعات را روشن و به راحتی قابل مصرف هستند یک بخش حیاتی از رسانه ها و طراحی.

مزایای حرفه ای از برگزاری یک دکترا در رسانه ها و طراحی دور از تصور. در حالی که حقوق و دستمزد بسیار بالاتر با مدرک دکترا امکان پذیر است، سود اصلی در چگونه دانش آموزان واجد شرایط تبدیل شده است.صعود از نردبان شغلی ممکن است زمان کمتر از بدون مدرک دکترا است.

شهریه و هزینه برای یک برنامه دکترا متفاوت بسیار کمی، به این معنی است که تحقیقات باید قبل از ثبت نام به پایان رسید. برخی از عوامل که هزینه عبارتند از مدرسه خاص و برنامه، و همچنین به عنوان کشور مطالعه است.

مشاغل موجود برای فارغ التحصیلان در این زمینه که آنها مورد مطالعه و که رسانه های آنها راحت مشغول به کار در بستگی دارد. این معمول برای ورود به پوزیشن های مانند کارگردان هنری، ویرایشگر، هماهنگ کننده چند رسانه ای، مدیر تبلیغات، انیماتور، مدیر پروژه، و یا طراح وب است . همچنین ممکن است به کار در سمت مدیریت عملیات، و نه جنبه خلاق است. این مهم است که در مورد چه منطقه شما مایل به کار در حالی که تصمیم گیری است که متوسط ​​برای مطالعه فکر می کنم.

برای شروع به کسب درآمد دکترای خود را، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دکترا
  • روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی
  • رسانه
  • رسانه و طراحی
رشته های تحصیلی
  • روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی (2)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه