Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 6 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در دیپلماسی 2023

6 دکترا برنامه ها که در دیپلماسی 2023

بررسی اجمالی

دکتر فلسفه یک درجه بالایی است، درجه پژوهشی مبتنی بر دانشگاه های بسیاری در سراسر جهان است. دانشمندان ممکن است به یک مدرک کارشناسی ارشد نیاز داشته باشند. اکثر برنامه های PhD را می توان در سه سال تکمیل کرد.

دکترای دیپلماسی چیست؟ این یک برنامه درجه دکترا است که برای بررسی نظریه ها و دانش مفهومی مورد نیاز برای درک مسائل دیپلماسی در سطح بین المللی و ملی طراحی شده است. محققان ممکن است در سخنرانی ها، بحث، تحقیق و پروژه ها در این نوع برنامه شرکت کنند. دوره های دقیق مورد نیاز می توانند از طریق مدرسه متفاوت باشند، اما ممکن است شامل تاریخ دیپلماتیک، ارتباطات برای دیپلمات ها، درک رسانه های جدید در دیپلماسی، مشکلات جهانی در تنظیمات ملی و اقتصاد سیاسی بین المللی باشد.

این آموزش و پرورش می تواند منجر به درک بیشتر فرهنگی شود که دانشجویان را برای انجام امور بین الملل آماده می کند. دکترا همچنین می تواند به شرکت کنندگان کمک کند تا مهارت های ارتباطی و ارتباطی خود را ایجاد کنند. این مهارت های جدید نه تنها قادر به کمک به دانش پژوهان حرفه ای می باشند، بلکه حتی می توانند تاثیر مثبتی بر زندگی شخصی خود با کمک به ایجاد روابط قوی تر داشته باشند.

متقاضیان ممکن است بخواهند به طور مستقیم با یک دانشگاه تماس بگیرند تا برآورد هزینه تحصیلی دریافت کنند. برای دکتر PhD یک هزینه واحد وجود ندارد، بنابراین برای یک منبع خارجی سخت است که برآورد دقیق ارائه شود.

دانش آموزانی که دیپلماسی را در سطح دکترا مطالعه می کنند ممکن است شگفت زده شوند که در مورد انواع فرصت های شغلی موجود یاد بگیرند. بسیاری از فارغ التحصیلان ممکن است به حرفه های دانشگاهی مانند پژوهشگر یا استاد وارد شوند. با این حال، بسته به تحصیلات قبلی و تاریخ حرفه ای دانش آموزان، فرصت های دیگری وجود دارد. سایر گزینه های شغلی ممکن است شامل دیپلمات، مشاور مالی، مذاکره کننده تجاری، مدیر اجرایی یا سیاست ساز باشد.

اگر میخواهید در یک برنامه دکترا ثبت نام کنید، شانس دارید. شما می توانید درجه ای که می خواهید در یک دانشگاه محلی یا بین المللی پیدا کنید. برخی مدارس حتی برنامه های آنلاین دارند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دکترا
  • علوم اجتماعی
  • علوم سیاسی
  • دیپلماسی
رشته های تحصیلی
  • علوم اجتماعی (6)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه