Keystone logo

15 دکترا برنامه ها که در حقوق 2024

فیلترها

فیلترها

 • دکترا
 • مطالعات حقوقی
 • مطالعات عمومی حقوق
 • حقوق
رشته های تحصیلی
 • مطالعات حقوقی (15)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

  دکترا برنامه ها که در حقوق

  دکترا اغلب بالاترین درجه را که توسط موسسات آموزشی تخصیص داده می شود. بسته به موضوع پایان نامه، ممکن است پنج تا هشت سال طول بکشد.

  دکترای حقوق چیست؟ یک دکترا می تواند دانشجویان را در زمینه حقوق بویژه در رابطه با سیاست های دولتی، روش های تحقیق، آمار و اقتصاد، تجهیز کند. افراد ممکن است مطالعات دکترا خود را در یکی از بسیاری از مناطق، از دولت و کار اجتماعی به مسائل قانونی و نظارتی در مورد بازارهای بین المللی و مدیریت کسب و کار متمرکز کنند. برنامه های فردی PhD ممکن است با یک مشاور علمی ایجاد شود تا اطمینان حاصل شود دانش آموزان دانش و بینش مورد نیاز برای دستیابی به اهداف خود را کسب کنند.

  مهارت هایی که توسط فارغ التحصیلان دکترا با تمرکز قانون می تواند شامل درک و حفظ مقدار زیادی از اطلاعات است، که می تواند در آموزش و یا ایجاد روش های دقیق استفاده می شود. مهارت های بین فردی و رهبری در طول برنامه های خود، ممکن است به شغل خود منتقل شود و پیشرفت حرفه ای را ارتقا دهد.

  هزینه ثبت نام و ثبت نام اغلب با یک موسسه دانشگاهی متفاوت است. طول برنامه و شدت کلاس های مورد نیاز برای PhD در میان عوامل موثر در هزینه است. افراد باید مدارس و برنامه های آینده را تحقیق کنند تا اطمینان حاصل شود که آنها بتوانند نیازهای مالی لازم را برآورده کنند.

  یک دکترا در قانون می تواند به یک حرفه حرفه ای در دانشگاه های با کیفیت بالا و در تحقیقات قانونی منجر شود. به عنوان یک کاندیدای موفق دکترا، ممکن است جایزه های حرفه ای شامل تبدیل شدن به یک وکیل قانونی یا مالکیت معنوی شود. حرفه ای به عنوان یک گواهینامه ثبت اختراع می تواند طاقچه منحصر به فرد با پتانسیل بسیار زیاد باشد. مشاغل غیرقانونی برای مدرک لیسانس که به طور فزاینده رقابتی تبدیل می شوند، عبارتند از واسطه، سیاستمدار و کارآفرین. مشاور ارشد و محقق نظامی، شیوه های شغلی جایگزین هستند که همگی شایع تر می شوند.

  مؤسسات معتبر در سراسر جهان، مدارک تحصیلی دکترا را ارائه می دهند. کلاس های آنلاین انعطاف پذیری را برای کارکنان حرفه ای و دانش آموزانی که در مناطق روستایی هستند، فراهم می کند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.