Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 2 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در حسابداری و مالیه 2023

2 دکترا برنامه ها که در حسابداری و مالیه 2023

بررسی اجمالی

دکترا سطح بسیار بالایی از پیشرفت تحصیلی است که برای کسانی که برنامه های درجه چند به پایان رسانده اند محفوظ است. این حالت معمولا سه سال، که در طی آن زمان یک پایان نامه است که از طریق تحقیقات فشرده توسعه یافته طول می کشد. دکترای همچنین مزایای حرفه ای گسترده به دارندگان اعطا می کند.

دکترا در حسابداری و امور مالی چیست؟ با مطالعه این زمینه، دانش آموزان در حال آماده سازی برای مدیریت امور مالی شرکت. مناطق مورد مطالعه معمولا شامل ساختار سرمایه، سرمایه گذاری، امور مالی بین المللی، خطر، سود سهام، و ارزیابی جریان نقدی. در حالی که جنبه های اقتصادی هستند تمرکز اصلی در این زمینه، دانش آموزان اغلب عناصر مدیریتی یادگیری و همچنین، آماده سازی آنها برای ورود به موقعیت های رهبری.

مشاغل فارغ التحصیلان به شدت به نفع از برگزاری دکترا. جایگاه های بیشتر می تواند وارد شود و حقوق و دستمزد بسیار بالاتر قابل دستیابی است.انتخاب ادامه تحصیل در رشته نیز به طور معمول پرش بسیاری از زمان است که معمولا مورد نیاز برای از طریق موقعیت های سطح پایین تر پیشبرد.

هزینه درآمد دکترا بسته به وضعیت شما متفاوت بسیار کمی است. مدرسه و برنامه خود را از انتخاب را تحت تاثیر قرار خواهد داد که چقدر شما را در شهریه و هزینه پرداخت. حتی کشور خود را هزینه تغییر دهید، بنابراین تحقیقات کامل قبل از ثبت نام لازم است.

این شایع ترین است برای کسانی که به مطالعه حسابداری و امور مالی برای ورود به بخش مالی یک شرکت. در حالی که تمام موقعیت حسابداری که با درجه سطح پایین تر در دسترس هستند، مانند حسابدار یا حسابرس، هنوز هم به دارندگان دکترا باز هستند، شایع تر است برای این فارغ التحصیلان به دنبال موقعیت های رهبری و یا تجزیه و تحلیل پیشرفته. این نوع از مواضع شامل مشاور سرمایه گذاری ارشد و رئیس بخش. روش دیگر، ممکن است به مطالعه قانون در کنار امور مالی به منظور تبدیل شدن به یک سیاستگذار.

بررسی حسابداری و امور مالی با پیدا کردن برنامه برای شما مناسب آغاز می شود. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دکترا
  • مطالعات اقتصادی
  • حسابداری
  • حسابداری
  • حسابداری و مالیه
رشته های تحصیلی
  • مطالعات اقتصادی (2)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه