Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 4 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در جرم شناسی 2023/2024

4 دکترا برنامه ها که در جرم شناسی 2023/2024

بررسی اجمالی

کسانی که قبلا دارای مدرک لیسانس یا مدرک کارشناسی ارشد هستند می توانند تصمیم به تحصیل در رشته های دانشگاهی و پیگیری دکترا داشته باشند. این مدارک تحصیلی هستند و به منظور کمک به فارغ التحصیلان دانش تخصصی در زمینه تحصیل آنها طراحی شده اند.

یک دکترا در جرم شناسی چیست؟ اکثر برنامه های PhD در جرم شناسی طراحی شده اند تا دانش پژوهان و رهبران علمی را با دانش گسترده ای از سیاست های قانونی و نحوه استفاده از آن در تنظیمات مختلف طراحی کنند. دانش آموزان ممکن است دوره هایی را در نظریه های عدالت، رفتار قانون، سازمان عدالت و مدیریت، سیاست جرم و جنایت، آمار و روش های تحقیقاتی در نظر بگیرند. دانش آموزان جرم شناسی در کنار کلاس ها، ممکن است زمان زیادی را صرف تحقیق کنند.

در حالی که در حال پیگیری یک دکترا در جرم شناسی، دانش آموزان ممکن است دانش پژوهان دانشگاهی خود را در زمینه خود بگنجانند، که می تواند به آنها اعتبار تحقیقاتی را در پیش بگیرد. دانش آموزان همچنین می توانند یاد بگیرند که چگونه در ایجاد سیاست ها و بهبود مهارت های مدیریتی خود، که می تواند به موفقیت موفقیت شغلی واقعی کمک کنند.

مدت زمان لازم برای تکمیل یک دکترا در جرم شناسی می تواند بر میزان هزینه های این معاونت تأثیر بگذارد. عوامل دیگر، نظیر اینکه آیا برنامه بصورت شخصی یا آنلاین و همچنین هزینه تحصیل در مدرسه است، می تواند هزینه کل را تحت تاثیر قرار دهد.

کسانی که دکترای خود را در جرم شناسی کسب می کنند می توانند در زمینه های مختلف کار کنند. به عنوان مثال، کسانی که با این درجه می توانند به حرفه ای درگیر با تحقیقات جنایی یا تصحیح، به عنوان یک عامل اجرای قانون یا دانشمند پزشکی قانونی کار کنند. کسانی که با این درجه می توانند حرفه ای را در دولت، مشاوره، تحقیق، سیاست گذاری یا دانشگاهی، مشاوره، وکلا، محققین و اساتید کسب کنند. علاوه بر این، برخی از کسانی که این درجه را دارند، ممکن است تصمیم بگیرند که به عنوان یک مقام رسمی انتخاب شوند، در حالی که دیگران ممکن است تصمیم بگیرند که برای یک سازمان دولتی یا خصوصی کار کنند

یک دکترا در جرم شناسی می تواند تجربه های هیجان انگیز را برای فارغ التحصیلان منجر شود. دوره های آنلاین، فرصت هایی را برای کسانی که مشغول به کار هستند و یا زندگی شلوغ دیگر را فراهم می کنند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دکترا
  • مطالعات حقوقی
  • مطالعات حقوق جزا
  • جرم شناسی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات حقوقی (4)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه