Keystone logo

3 دکترا برنامه ها که در جانورشناسی 2024

فیلترها

فیلترها

 • دکترا
 • علوم زیستی
 • جانورشناسی
رشته های تحصیلی
 • علوم زیستی (3)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

  دکترا برنامه ها که در جانورشناسی

  پس از اتمام مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد، برخی از فارغ التحصیلان را انتخاب کنید به دنبال حتی آموزش و پرورش بیشتر در این زمینه، کار به سمت یک دکترا، و یا مدرک دکترا. این نوع از برنامه می توانید در هر نقطه از دو تا پنج سال گذشته و نشان می دهد که فارغ التحصیل شده است به بالاترین سطح از تسلط بر موضوع انتخاب به دست آمده.

  دکترا در جانورشناسی چیست؟ این یک برنامه بسیار پیشرفته است که به مطالعه فیزیولوژی، ساختار، عادات و رفتار یک طیف گسترده ای از حیوانات است. همچنین ممکن است که چگونه حیوانات در سراسر اکوسیستم خود و چگونه آنها با دیگر گونه ها و جمعیت در اکوسیستم تعامل توزیع کنید. دوره های آموزشی ممکن است شامل حشره شناسی، بوم شناسی تکاملی، پرنده شناسی و زیست شناسی دریایی. دانش آموزان ممکن است در مورد زایی، هیبریداسیون، شکار، راهبردهای تولیدی و انتخاب جنسی را یاد بگیرند. آنها همچنین ممکن است استراتژی بقای و تخصیص منابع را بررسی کند.برنامهی دکترا معمولا در یک پایان نامه دکترا، که یک مقاله گسترده جزئیات تحقیقات اولیه خود دانش آموز به اوج می رسد.

  لوازم دکترا در جانورشناسی می توانید بسیاری از مزایای بالقوه داشته باشد. تعداد بسیار کمی از دانش آموزان رسیدن به این سطح از تسلط علمی، و کسانی که ممکن است به ایستادگی کردن از همسالان خود در رزومه و همچنین در این زمینه است. در این مطالعه از جانورشناسی می توانید توانایی های تفکر انتقادی پیچیده و همچنین مهارت های تحقیقات گسترده کشت.

  هزینه این نوع برنامه می توانید بسته به موسسه و طول برنامه متفاوت است. دانش آموزانی که تحصیل تمام وقت ممکن است به سرعت بیش از کسانی که به صورت پاره وقت کار در حالی که کار و یا مراجعه کننده به سایر تعهدات فارغ التحصیل.

  بیشتر دانش آموزانی که دکترای خود را در جانورشناسی دنبال خواهد کرد به اهداف شغلی خاص در ذهن داشته باشند و برنامه خود را به منافع خود خیاط.فارغ التحصیلان ممکن است در این دانشگاه به عنوان استاد تمام وقت باقی بماند، انجام تحقیقات، نوشتن مقالات و آموزش فارغ التحصیل و دانشجویان مقطع کارشناسی. آنها همچنین ممکن است کار به عنوان زیست شناسان حیات وحش، دانشمندان باغ وحش، جانورشناسان و کارشناسان زیست محیطی برای شرکت ها، موسسات و سازمان های غیر انتفاعی پیدا کنید.

  دانش آموزان آینده نگر می توانید تعدادی از برنامه های بسیار عالی در دانشگاه های سنتی و آنلاین در سراسر جهان پیدا کنید. جستجو زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم سرب است.