Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 5 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در توسعه شهری 2024

5 دکترا برنامه ها که در توسعه شهری 2024

بررسی اجمالی

یک دکترا یک دکتر فلسفه است که توسط یک دانشگاه اعطا شده است. در سطح جهانی به عنوان بالاترین درجه تحصیلات تکمیلی در دانشگاه ها شناخته شده است، بیشتر به عنوان یک افتخار معتبر برای کسب درآمد دیده می شود.

PhD در توسعه شهری چیست؟ مطالعات توسعه شهری بر توسعه فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی شهرها متمرکز است. همچنین به دنبال توضیح مکانیسم های زیربنایی سیستم می باشد. دانش آموزان می توانند از کلاس هایی مانند شهر سازی و توسعه شهر، معماری در برنامه ریزی شهری و جداسازی بازار مسکن اجتماعی و فرهنگی انتخاب کنند. برای کسانی که مایل به تخصص هستند، ممکن است کلاس ها شامل هنر خیابانی، تحرک و نگرانی های شهر هوشمند باشند.

فارغ التحصیلان دکترا در توسعه شهری تمایل دارند مهارت های استثنایی در تفکر انتقادی، تعریف مشکلات و مدیریت تیم، که می تواند کار حرفه ای خود را افزایش دهد. آنها همچنین می توانند زندگی شخصی خود را با بهبود مهارت، قابلیت اطمینان و قابلیت استفاده از رایانه ها گسترش دهند.

هزینه های تکمیل دکتر فلسفه در توسعه شهری بین موسسات متفاوت است. بسته به انتخاب یک مدرسه خصوصی یا یک دانشگاه عمومی، برنامه ممکن است پنج یا چند سال طول بکشد. توصیه می شود دانش آموزان بالقوه با انتخاب مدرسه در مورد هزینه ها تماس بگیرند.

فارغ التحصیلان دکترای انکشاف شهری اغلب در طراحی، تحقیق یا توسعه مشاغل را انتخاب می کنند. اما برای افرادی که بیشتر در معرض دید قرار دارند، فرصت های شغلی بسیار متنوع هستند. شرکت های بزرگ و شرکت های بین المللی اغلب توسعه دهندگان برنامه ریزی داخلی را برای طرح های توسعه برای ساختمان های اداری و کارخانه ها استخدام می کنند. سایر شرکت ها و ادارات دولتی به کارگزاران، تحلیل گران تحقیق، پیش بینی های تحقیق و توسعه دهندگان حمل و نقل نیاز دارند. فارغ التحصیل توسعه شهری نیز می تواند در بسیاری از مناطق مسکن یا برنامه ریزی شهری برای سازمان های شهری یا دولتی پیشرفت کند.

با گسترش کلاس ها به برنامه های آنلاین در سراسر جهان، دانش آموزان ممکن است از هر زمان قبل از آن بتوانند برنامه هایی را پیدا کنند که متناسب با شیوه زندگی آنها باشد. برای شروع مطالعات دکترا خود، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • دکترا
 • مطالعات معماری
 • توسعه شهری
رشته های تحصیلی
 • مطالعات معماری (5)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه