Keystone logo

6 دکترا برنامه ها که در مطالعات اقتصادی اقتصاد توسعه اقتصادی 2024

فیلترها

فیلترها

  • دکترا
  • مطالعات اقتصادی
  • اقتصاد
  • توسعه اقتصادی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات اقتصادی (6)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

دکترا برنامه ها که در مطالعات اقتصادی اقتصاد توسعه اقتصادی

دکترای بالاترین درجه دانشگاهی در دسترس و نیاز به سالها مطالعه. سود دکترا معمولا پس از کسب مدرک 's با استاد می آید و می رود به جزئیات بیشتری در مورد این موضوع انتخاب شده است. این معمول است برای این مدرک برای بین چهار و شش سال به دست آورند.

دکترا در توسعه اقتصادی چیست؟ به عنوان یک دکتر، یک مطالعه متمرکز تر از توسعه اقتصادی از استاد 's با که مقدم بر آن است. برخی از مناطق تمرکز شامل توسعه نام تجاری، رهبری، پایداری، و استراتژی های قیمت گذاری. بازاریابی و مدیریت موضوعات البته مشترک در این درجه هستند، و یک دانش آموز در این برنامه انتظار می رود در حال حاضر درک شرکت از ریاضیات و سیستم های اقتصادی خاص داشته باشد.

یکی از مزایای مدرک دکترا در رشته توسعه اقتصادی توانایی به دنبال تحقیقات مستقل است. همچنین پیشرفت ممکن است در موقعیت و یا حقوق و دستمزد در ارتباط با دستیابی به این درجه بالاتر وجود دارد.

قیمت هر دانشگاه برنامه های تحصیلی خود را کمی متفاوت باشد، اما اگر شما در حال حرکت به حضور در مدرسه خود را انتخاب، شما ممکن است نیاز به عامل در حال حرکت و هزینه های مسکن. یافتن پست های پیش چه نوع هزینه ها و قیمت کتاب را به انتظار می رود بنابراین شما می توانید بودجه درآمده است.

فارغ التحصیل با مدرک دکترا در توسعه اقتصادی می توانید یک حرفه ای در دانشگاه ها، تحقیق و یا کسب و کار را دنبال کنند. شرکت ها نیاز به کسی برای تجزیه و تحلیل و استراتژی های ویرایش بازاریابی به احتمال زیاد به دنبال کسی که با این درجه. فارغ التحصیلان که می توانید به فن آوری های جدید وفق ممکن است خود را به کار برای بازسازی نام تجاری و ارزش گذاری مدل های کسب و کار در حال رشد است. در یک قسمت تکنولوژی جدید است که می گذرد هوش مصنوعی و چگونه می تواند تصمیم گیری توصیه است.

هنگامی که شما تصمیم گرفته اند به دنبال مدرک دکترا در رشته توسعه اقتصادی، شما نیاز به پیدا کردن یک مدرسه است که این درجه ارائه می دهد. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.