Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 4 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در تنوع زیستی 2023

4 دکترا برنامه ها که در تنوع زیستی 2023

بررسی اجمالی

نام دکترای فلسفه یک بیت از یک اسم بی مسمی است چرا که بسیاری از دریافت کنندگان مدرک دکترا در واقع فلسفه را مطالعه کنید. این مدرک دکترای حرفه ای است که می تواند در هر نقطه از چهار تا هشت سال را برای تکمیل است. از آن نیاز به تحقیقات گسترده و فداکاری.

دکترا در تنوع زیستی چیست؟ این مطالعه از اکوسیستم های گوناگون و تاثیر آنها بر محیط های مختلف است. دانش آموزان مناظر طبیعی کشف و به دست آوردن نظریه ها و روش برای حفظ این محیط های متنوع و موجودات زنده است. هر برنامه دکترا نیاز به مقدار زیادی از پژوهش. دکترا در تنوع زیستی متفاوت است. این غیر معمول نیست برای رشته های به ترکیب تنوع زیستی با محیط زیست، حفاظت یا علوم اجتماعی این دلیل که آنها یکدیگر را به خوبی تکمیل. دانش آموزان موضوعاتی مانند تکامل و تنوع زیستی، مدیریت زیستگاه، و انگل شناسی اکتشاف.

دانش آموزان مطالعه تنوع زیستی به طور معمول یادگیری به کار به طور مستقل، پروژه های تحقیقاتی طراحی و ایده های حال حاضر بطور پیوسته بگوید.بسیاری از دانش آموزان پیدا ارتباطات افزایش مهارت های خود را و می توانید ایده های پیچیده را آسان تر بسازد. دانش آموزان اغلب یادگیری مهارت های رهبری ارزشمند در حالی که همچنین یادگیری انتقادات را قبول این ها همه مهارت های مفید به در هر محیط دارند.

زمان مورد نیاز برای به دست آوردن مدرک دکترا می توانید تا حد زیادی از یک دانش آموز به دیگر متفاوت است، و هزینه های می تواند به شدت بین برنامه های مختلف متفاوت است. بهترین راه برای برآورد هزینه است برای تماس با مدرسه مورد علاقه خود را و با پذیرش مشاوران خود صحبت می کنند.

فرصت های شغلی در تنوع زیستی فراوان است. آیا شما علاقه مند در تبدیل شدن به یک استاد و یا کار در این زمینه هستند، دکترا در تنوع زیستی ارائه گزینه های بسیاری. دانش آموزان اغلب به دنبال شغل به عنوان محیط زیست، حفاظت از محیط زیست و پژوهشگران. دریافت کنندگان چنین درجه ممکن است خود را به عنوان اقیانوس شناسان، افسران حفاظت، نگهبانان باغ وحش و یا مشاوران زیست محیطی را پیدا

اگر شما عاشق حفاظت و محیط زیست، در نظر پیگیری دکترا در تنوع زیستی.بهترین راه برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر است که برای برنامه های خود را جستجو زیر و به طور مستقیم تماس دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • دکترا
 • علوم زیستی
 • تنوع زیستی
رشته های تحصیلی
 • علوم زیستی (4)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  رشته های تحصیلی مرتبط