Keystone logo

0 دکترا برنامه ها که در مطالعات مهندسی مهندسی تحقیقات مهندسی که در تایوان برای 2024

فیلترها

فیلترها

 • دکترا
 • مطالعات مهندسی
 • مهندسی
رشته های تحصیلی
 • مطالعات مهندسی (0)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  هیچ برنامه ای با معیارهای جستجوی شما مطابقت ندارد. لطفا فیلترهای خود را اصلاح کنید.

  Clear filters

  دکترا برنامه ها که در مطالعات مهندسی مهندسی تحقیقات مهندسی

  آیا مشتاق تحقیق، کشف و توسعه فناوری های جدید هستید؟ آیا می خواهید تأثیر قابل توجهی بر جهان بگذارید؟ اگر چنین است، یک مدرک تحقیقاتی مهندسی ممکن است کاملاً مناسب شما باشد.

  مدارک تحقیقاتی مهندسی طیف وسیعی از علایق را برآورده می کند. از تحقیقات آموزش مهندسی و ماشین‌های هوشمند مستقل گرفته تا سیستم‌های انرژی، یادگیری ماشین و مهندسی سازه، چیزی برای همه وجود دارد. با چنین برنامه های درسی متنوعی، می توانید تحصیلات خود را متناسب با اهداف شغلی منحصر به فرد خود تنظیم کنید.

  فارغ التحصیلان دارای مدرک تحقیقاتی مهندسی در چندین صنعت از جمله خودروسازی، هوافضا، انرژی، الکترونیک و داروسازی بسیار مورد توجه هستند. شما می توانید به عنوان یک دانشمند محقق، مهندس یا حتی یک مدیر کار کنید و محصولات و فرآیندهای پیشرفته ای را توسعه دهید که دنیای اطراف ما را متحول می کند.

  اما این فقط صنایع نیستند که مشتاق استخدام فارغ التحصیلان تحقیقات مهندسی هستند. سازمان‌های دولتی و سازمان‌های غیرانتفاعی نیز به تخصص خود در شکل‌دهی خط‌مشی عمومی، نظارت بر رعایت مقررات و انجام تحقیقات برای حمایت از طرح‌های اجتماعی و زیست‌محیطی اهمیت می‌دهند.

  اگر میل شدید به نوآوری و انگیزه ایجاد تفاوت دارید، مدرک تحقیقاتی مهندسی می تواند بلیط شما برای یک حرفه هیجان انگیز و رضایت بخش باشد.

  تایوان (چینی سنتی: 台灣 یا 臺灣، چینی ساده شده: 台湾 تای وان) یک ملت است که خانه را به بیش از 23 میلیون نفر است و یکی از پر جمعیت ترین مکان در جهان است. معتبر ترین دانشگاه دانشگاه ملی تایوان است.

  از جمله الزامات مورد نیاز برای برنامه PhD آن است که دانشجو قبلاً درجه کارشناسی ارشد rsquo;s& را اخذ نموده باشد. به علاوه، پایان نامه یا رساله که در بر گیرنده تحقیقات دانشگاهی بکر و دست اول است نیز می بایست ارائه گردد. در برخی از کشورها، ممکن است لازم باشد دانشجو دربرابر یک هیئت علمی از رساله خود دفاع نماید.