Keystone logo

0 دکترا برنامه ها که در مطالعات حقوقی علم حقوق تحقیقات حقوقی که در استرالیا برای 2024

فیلترها

فیلترها

  • دکترا
  • مطالعات حقوقی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات حقوقی (0)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

هیچ برنامه ای با معیارهای جستجوی شما مطابقت ندارد. لطفا فیلترهای خود را اصلاح کنید.

Clear filters

Popular education type

دکترا برنامه ها که در مطالعات حقوقی علم حقوق تحقیقات حقوقی

تحقیق حقوقی چیست؟
تحقیق حقوقی فرآیند یافتن و استفاده از قانون برای حل یا پاسخگویی به مشکلات حقوقی است. این شامل مکان یابی و مطالعه اسناد و سوابق قانونی، استفاده از منابع قانونی و اعمال قانون در حقایق یک پرونده است. تحقیقات حقوقی را می توان به تنهایی یا با کمک یک وکیل یا سایر متخصصان حقوقی انجام داد.

روش های مختلفی برای یادگیری تحقیقات حقوقی وجود دارد. شما می توانید یک دوره تحقیقات حقوقی را در مدرسه بگذرانید. همچنین بسیاری از مدارس وجود دارند که گواهینامه یا مدرک تحقیقاتی قانونی ارائه می دهند.

چه مشاغلی به تحقیقات حقوقی نیاز دارد؟
تحقیق حقوقی یک مهارت بسیار مهم برای وکلا و سایر متخصصان حقوقی است. وکلا از تحقیقات حقوقی برای یافتن مواردی استفاده می کنند که استدلال آنها را تایید می کند و در مورد قانون یاد می گیرند. حقوقدانان همچنین از تحقیقات حقوقی برای کمک به وکلا برای آماده شدن برای پرونده های دادگاه استفاده می کنند. مشاغل زیادی در زمینه حقوقی وجود دارند که به مهارت های تحقیقاتی حقوقی قوی نیاز دارند.

چرا مطالعه تحقیقات حقوقی مهم است؟
تحقیقات حقوقی یک مهارت مهم برای هر کسی است که می خواهد در زمینه حقوقی کار کند. این به شما کمک می کند قوانین ضروری برای آماده شدن برای پرونده های قضایی و سایر مراحل قانونی را پیدا کنید و درک کنید.

در طول برنامه تحقیقات حقوقی خود چه چیزی را مطالعه خواهم کرد؟
در طول مدرک یا گواهی تحقیقات حقوقی، یاد خواهید گرفت که چگونه قانون را برای حل مشکلات حقوقی پیدا کرده و از آن استفاده کنید. این شامل یادگیری نحوه تحقیق در مورد قانون، درک اصطلاحات حقوقی و به کارگیری قانون در حقایق یک پرونده است. همچنین در مورد منابع حقوقی مختلف موجود، مکان یافتن آنها و نحوه دسترسی و استفاده از آنها خواهید آموخت.

استرالیا دارای آموزش عالی یارانه برای دانش آموزان به دنبال مدارک تحصیلی در مقطع کارشناسی. آنها همچنین می دهد وام و کمک های مالی برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی. آموزش عالی در سطح مدرک کارشناسی به درجه دکترا ارائه شده در هر زمینه مطالعه شروع می شود.

از جمله الزامات مورد نیاز برای برنامه PhD آن است که دانشجو قبلاً درجه کارشناسی ارشد rsquo;s& را اخذ نموده باشد. به علاوه، پایان نامه یا رساله که در بر گیرنده تحقیقات دانشگاهی بکر و دست اول است نیز می بایست ارائه گردد. در برخی از کشورها، ممکن است لازم باشد دانشجو دربرابر یک هیئت علمی از رساله خود دفاع نماید.