Keystone logo

2 دکترا برنامه ها که در مطالعات کسب و کار کسب و کار تجزیه و تحلیل تجاری 2024

فیلترها

فیلترها

  • دکترا
  • مطالعات کسب و کار
  • کسب و کار
  • تجزیه و تحلیل تجاری
رشته های تحصیلی
  • مطالعات کسب و کار (2)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

دکترا برنامه ها که در مطالعات کسب و کار کسب و کار تجزیه و تحلیل تجاری

محققانی که می خواهند پس از مدرک کارشناسی خود تحصیل کنند، می توانند به دنبال دکتر فلسفی باشند. در اکثر دانشگاهها، دکترای عالی بالاترین جایزه علمی را در دسترس دارد و می تواند برای تکمیل سه سال یا بیشتر طول بکشد.

PhD در تجزیه و تحلیل کسب و کار چیست؟ تجزیه و تحلیل کسب و کار مطالعه از عملکرد کسب و کار گذشته برای به دست آوردن چشم انداز و بینش در برنامه ریزی کسب و کار آینده است. دوره ها ممکن است بر تکنیک های تحقیق و تفسیر داده های بزرگ تمرکز کنند تا آمادگی شرکت کنندگان را برای تجزیه و تحلیل مدل های تجاری و سازمان ها فراهم کنند. دوره های دقیق موجود در این نوع برنامه می تواند شامل تجزیه و تحلیل زنجیره تامین، ساختار داده ها، مدل سازی ساختاری معادلات، مهندسی سیستم های بهداشتی و تجزیه و تحلیل آماری چند متغیره باشد. بسیاری از دانشگاه ها، پایان نامه ها، سخنرانی ها و بحث ها را در یک برنامه دکترا قرار می دهند.

این آموزش مبتنی بر تحقیق، به شرکت کنندگان فرصتی برای تفکر انتقادی، تحقیق و مهارت های خود رشته ای می دهد. نه تنها این توانایی ها پایه ای برای زندگی حرفه ای حرفه ای ایجاد می کند، بلکه می توانند به فارغ التحصیلان نیز کمک کنند تا کسب و کار هوشمندانه و مالی را در زندگی شخصی خود انجام دهند.

هزینه یک برنامه دکترا ممکن است به مدرسه، دوره برنامه، دوره ها و روش های تدریس بستگی داشته باشد. از آنجا که متغیرهای زیادی وجود دارد، هزینه تحصیل بسیار متفاوت است. متقاضیانی که می خواهند برآورد باید با دانشگاه ها تماس بگیرند.

چه نوع حرفه ای می تواند یک دکترا در تجزیه و تحلیل کسب و کار منجر شود؟ متغیرهای خاصی وجود دارد که می تواند بر فرصت های شغلی مانند تحصیلات دیگر و اشتغال سابق دانشجویان تأثیر بگذارد. بعضی از فارغ التحصیلان ممکن است مدیران زنجیره تامین، تحلیلگران مدیریت، تحلیلگران تحقیق، دانشمندان داده، مدیران عملیات تولید، متخصصان پروژه، تحلیلگران بازار تحقیق، استادان، محققان و متخصصان تحلیل اطلاعات بزرگ باشند.

در کجا می توانید دکترای خود را در تجزیه و تحلیل کسب و کار دریافت کنید؟ بسیاری از مدارس سراسر جهان برنامه های آنلاین و برنامه های دانشگاه را دارند. برای اعمال یا کسب اطلاعات بیشتر، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، مستقیما با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.