Keystone logo

1 دکترا برنامه ها که در مطالعات اقتصادی سرمایه گذاری تجارت 2024

فیلترها

فیلترها

  • دکترا
  • مطالعات اقتصادی
  • سرمایه گذاری
  • تجارت
رشته های تحصیلی
  • مطالعات اقتصادی (1)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

دکترا برنامه ها که در مطالعات اقتصادی سرمایه گذاری تجارت

دکترای فلسفه بالاترین سطح پیشرفت تحصیلی است. دانش آموزانی که تمایزی کسب می کنند معمولا به عنوان مقامات در زمینه های مربوطه شناخته می شوند. به همین ترتیب، اخذ PhD معمولا چندین سال طول می کشد.

دکترای بازرگانی چیست؟ کسب و کار تقریبا هر جنبه ای از زندگی مدرن را لمس می کند. دانش آموزانی که مدرک تحصیلی در تجارت را دنبال می کنند می توانند مهارت های لازم برای موفقیت در کسب و کار را یاد بگیرند. به طور کلی، برنامه های فارغ التحصیل تجارت، دامنه موضوعات مرتبط با کسب و کار را شامل می شود، مانند حسابداری، مالی، پیش بینی، مدیریت، و بودجه بندی. دانش آموزان اغلب با مشاور یک دوره آموزشی منحصر به فرد که با منافع آنها منطبق است، کار می کنند. آنها همچنین معمولا مقاله ای نوشتند که در آن ایده های جدید مربوط به تجارت را توضیح می دهد.

در حال تحصیل در تجارت، دانش آموزان می توانند مهارت های زیادی را به وجود آورند که به آنها در زندگی شخصی و حرفه ای کمک می کند. فارغ التحصیلان موفق می توانند توانایی تفکر انتقادی، تفکر تحلیلی و تصمیم گیری را به طور موثر بدست آورند، که منجر به افزایش بهره وری حرفه ای می شود.

کسانی که به دنبال کسب یک دکترا در تجارت هستند، گاهی اوقات مشکل دقیق در تعیین هزینه دقیق برنامه را دشوار می کنند. از آنجایی که بیشتر هزینه ها بستگی به دانشجویانی که دانشجو برای شرکت در آن انتخاب می کنند، دانش آموزان باهوش با مدیران پذیرش در تمام مدارس آینده در تماس هستند تا بودجه های آموزشی را آماده کنند.

کسب درآمد دکترا در بازرگانی درب های زیادی برای فارغ التحصیلان باز می شود. اغلب انتخاب می کنند که برای شرکت های چند ملیتی یا سایر سازمان های بزرگ کار کنند. به طور مشابه، فارغ التحصیلان اغلب به عنوان مامورین مالی یا مدیران در بانک ها و سایر موسسات مالی مشاغل سودمند را پیدا می کنند. در ضمن، برخی از افرادی که دکترای خود را انتخاب کرده اند به عنوان کارشناس موضوع یا مشاور برای سازمان های دولتی یا سازمان های غیر دولتی انتخاب می شوند. صرف نظر از جایی که آنها حرفه خود را آغاز می کنند، فارغ التحصیلان دارای دانش، مهارت و تخصص لازم برای دریافت جبران نسبتا بالا هستند. آنها همچنین دارای مهارت های مدیریتی برای تبدیل شدن به رهبران در محل کار هستند.

اگر شما مایل به دنبال دکترا در تجارت هستید، شما چندین گزینه دارید. شما می توانید در یک برنامه سنتی برای حضور در کلاس ها در یک محیط یادگیری متعارف ثبت نام کنید یا از یک پلت فرم آنلاین برای تکمیل دوره تحصیلی خود استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.