Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید چندگانه رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در بیوشیمی که در آمریکا 2023

دکترا برنامه ها که در بیوشیمی که در آمریکا 2023

overview

شیمی پزشکی چیست؟
مطالعه شیمی پزشکی چگونگی تعامل مواد شیمیایی با سیستم های زنده را بررسی می کند. طیف وسیعی از موضوعات، از نقش آنزیم ها در متابولیسم گرفته تا توسعه داروهای جدید و درمان بیماری ها را پوشش می دهد. شیمیدانان پزشکی روشهای جدیدی را برای تشخیص و درمان بیماری و بهبود کیفیت زندگی بیماران ایجاد می کنند.

در رشته شیمی پزشکی چه مشاغلی وجود دارد؟
شیمیدان‌های پزشکی معمولاً در بخش‌های تحقیق و توسعه (R&D) در صنایع داروسازی و بیوتکنولوژی کار می‌کنند. آنها همچنین در دانشگاه، دولت و سایر محیط ها کار می کنند. در تحقیق و توسعه، شیمیدانان پزشکی از دانش خود در زمینه شیمی برای توسعه داروها و درمان های جدید استفاده می کنند. آنها ممکن است در تولید و آزمایش داروها مشارکت داشته باشند. در دانشگاه، شیمیدانان پزشکی در زمینه هایی مانند شیمی دارویی، توسعه داروها و سم شناسی به تدریس و تحقیق می پردازند. شیمیدان‌های پزشکی دولتی ممکن است در آژانس‌های نظارتی کار کنند و بر ایمنی داروها و درمان‌های جدید نظارت کنند. سایر شیمیدان‌های پزشکی در بیمارستان‌ها یا کلینیک‌ها کار می‌کنند، جایی که می‌توانند در توسعه آزمایش‌ها یا درمان‌های تشخیصی جدید مشارکت داشته باشند.

چرا مطالعه شیمی پزشکی مهم است؟
شیمی پزشکی مهم است زیرا به ما کمک می کند تا بفهمیم چگونه مواد شیمیایی با سیستم های زنده تعامل می کنند. این دانش می تواند برای توسعه داروها و درمان های جدید بیماری و بهبود کیفیت زندگی بیماران استفاده شود. کسانی که شیمی پزشکی می خوانند همچنین در مدیریت ایمنی داروهایی که برای درمان بیماری و بیماری به مردم داده می شود، کمک می کنند.

چه نوع مدرکی در رشته شیمی پزشکی وجود دارد؟
انواع مختلفی از مدارک شیمی پزشکی بسته به تمرکز برنامه ای که ترجیح می دهید وجود دارد. برخی از برنامه های درجه رایج شامل شیمی دارویی، توسعه دارو و سم شناسی است. این برنامه ها معمولاً به چهار تا پنج سال مطالعه نیاز دارند و ممکن است شامل کار کلاسی و آزمایشگاهی باشند. دانشجویانی که علاقه مند به دنبال کردن حرفه ای در شیمی پزشکی هستند باید مدرک لیسانس شیمی یا یک رشته مرتبط را دریافت کنند. کسانی که مایل به انجام تحقیق یا تدریس در سطح دانشگاه هستند، باید مدرک تحصیلی خود را دریافت کنند.

در طول مدرک شیمی پزشکی چه خواهم خواند؟
در طی یک مدرک شیمی پزشکی، دانش آموزان در مورد نقش مواد شیمیایی در سیستم های زنده مانند بدن انسان یاد می گیرند. علاوه بر این، آنها در مورد فرآیند نظارتی برای داروها و درمان های جدید یاد می گیرند. کار کلاسی ممکن است شامل موضوعاتی مانند شیمی دارویی، توسعه دارو، و سم شناسی باشد. دانش‌آموزان همچنین تجربه عملی را در آزمایشگاه به دست می‌آورند، جایی که می‌آموزند چگونه داروهای جدید را سنتز کنند و برای ایمنی آزمایش کنند.

ایالات متحده همچنان محبوب ترین مقصد جهان برای دانشجویان بین المللی است. دانشگاه‌های ایالات متحده بر رتبه‌بندی جهانی تسلط دارند و این کشور نیز طیف گسترده‌ای از مکان‌های تحصیلی هیجان‌انگیز را ارائه می‌دهد. سیستم های دانشگاه ایالتی تا حدی توسط دولت های ایالتی یارانه پرداخت می شود و ممکن است پردیس های بسیاری در سراسر ایالت پراکنده با صدها هزار دانشجو داشته باشد.

از جمله الزامات مورد نیاز برای برنامه PhD آن است که دانشجو قبلاً درجه کارشناسی ارشد rsquo;s& را اخذ نموده باشد. به علاوه، پایان نامه یا رساله که در بر گیرنده تحقیقات دانشگاهی بکر و دست اول است نیز می بایست ارائه گردد. در برخی از کشورها، ممکن است لازم باشد دانشجو دربرابر یک هیئت علمی از رساله خود دفاع نماید.

read_more

filters

  • دکترا
  • آمریکا
  • بهداشت و درمان
  • مطالعات زیست پزشکی
fields_of_study
  • بهداشت و درمان (0)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format