Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 4 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در برنامه های اجرایی 2023

4 دکترا برنامه ها که در برنامه های اجرایی 2023

بررسی اجمالی

دکترای برنامه دکترا است، اما لزوما نشان نمی دهد که دریافت کننده دکتر پزشکی است. دکترا در همه رشته تعلق می گیرد، از آناتومی به حسابداری. بیشترین چیزی که نیاز دانش آموزان به مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد قبل از استفاده از اتمام. دکترای درجه پیشرفته ترین ارائه شده توسط یک دانشگاه است. ترین برنامه ها شامل دوره های تخصصی در سطح بالا و همچنین به عنوان یک نیاز تحقیق و پایان نامه.

دکترا در برنامه های اجرایی چیست؟ این برنامه همچنین ممکن است نامیده می شود یک PhD اجرایی، و دوره های پیشرفته مطالعه برای حرفه ای کسب و کار که در آرزوی به اعمال دولت از هنر، دانش و پژوهش پیچیده مهارت های لازم برای شرکت های بزرگ جهان است. کلاس ها ممکن است دانش آموزان به جنبه های نظری و عملی بازرگانی و رفتار سازمانی معرفی کند. ممکن است دانش آموزان را تشویق به انجام آزمایش های فکر به دانش را برای موقعیت های پیچیده فرضی است. بسیاری از برنامه های میان رشته ای هستند و منعکس کننده دیدگاه جهانی است.

بسیاری از دانش آموزان را انتخاب کنید تا به دنبال دکترا اجرایی دلیل آن می تواند یک چالش فکری و همچنین به عنوان یک فرصت به شبکه با دیگر سطح بالا حرفه ای کسب و کار فراهم می کند. شرکت کنندگان ممکن است مالی، مدیریت و مهارت های ارتباطی با ارزش به دست آورید.

هزینه دکترا در برنامه های اجرایی بسته به دانشگاه و برنامه انتخاب شده است. بسیاری از دانشگاه های سنتی و آنلاین برنامه با برنامه طراحی شده برای تجدید نظر به مدیران به کار.

برخی از فارغ التحصیلان از برنامه دکترا در دانشگاه به عنوان استاد تمام وقت باقی می ماند. با این حال، فارغ التحصیلان نیز ممکن است در به برای شرکت های دولتی و خصوصی و همچنین سازمان های غیر انتفاعی کار می کنند. برخی تبدیل خواهد شد مدیران ارشد در بزرگ، شرکت های چند ملیتی. دیگران تبدیل خواهد شد محققان، تحلیلگران کسب و کار، مشاوران اقتصادی و یا مدیران برنامه برای موسسات دولتی و یا سازمان های خصوصی. آنها همچنین ممکن است برای سازمان های دولتی به عنوان تحلیلگران سیاست و یا مشاوران سیاسی کار می کنند.

حرفه ای کسب و کار بلند پروازانه که برای یک چالش جدید و فرصت های شغلی جدید به یادگیری مادام العمر اختصاص داده شده و جستجو ممکن است علاقه مند دکترا در برنامه های اجرایی. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم سرب است.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دکترا
  • مطالعات مدیریت
  • برنامه های اجرایی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات مدیریت (4)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه