Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 2 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در برنامه ریزی منطقه ای 2023

2 دکترا برنامه ها که در برنامه ریزی منطقه ای 2023

بررسی اجمالی

یک دوره تحصیلی برای دکترا به تشویق تسلط بر یک موضوع خاص متمرکز است. دانش آموزان اغلب پس از اتمام لیسانس یا مدرک کارشناسی در زمینه انتخابی خود این گزینه ها را دنبال می کنند. دانش گسترده ای که به دست آورده می تواند کمک به فارغ التحصیلان گسترش چشم انداز شغلی خود را.

دکترای برنامه ریزی منطقه ای چیست؟ در طول دوره این برنامه ها، دانش آموزان ممکن است یک درک تخصصی از رویکرد به برنامه های جامعه شهری و روستایی را توسعه دهند. دانش آموزان اغلب مهارت های پژوهشی ضروری را در حالیکه روش های ایجاد شده و در حال توسعه برای یافتن بهترین روش ها در حوزه چشم انداز را کشف می کنند، استفاده می کنند. دوره ها و پروژه های معمول شامل موضوعات در طبیعت، تعامل اجتماعی، سیستم های منطقه ای، مسائل قاره ای، سیستم های ترافیکی، جهانی سازی و تغییرات ژئوپولیتیک است.

دانشجویان پس از تکمیل تحصیلات می توانند مزایای مختلفی را بیابند. تفکر انتقادی که در طول برنامه توسعه یافت می تواند به دانش آموزان کمک کند تا مسئولیت های حرفه ای بیشتری کسب کنند. علاوه بر این، شناختن سیستم های منطقه ای و دانش برای پیاده سازی رویکردهای پایدار می تواند دانشجویان را برای ورود به شغل مربوط به برنامه ریزی منطقه ای آسان تر کند.

تغییرات هزینه برنامه بر اساس مدت مطالعه و قیمت منحصر به فرد موسسه. تحقیقات ممکن است برای درک هزینه های تحصیل، هزینه و هزینه های دیگر لازم باشد. با دانش درست، دانش آموزان می توانند به طور مناسب در بودجه.

تکمیل دوره مطالعه ممکن است طیف وسیعی از گزینه های حرفه ای را باز کند. بسیاری از دانشجویان، به عنوان برنامه ریزان و مدیران، در سازمان های دولتی جایگاه بالایی دارند. علاوه بر این، دانش آموزان ممکن است به عنوان مشاوران با سازمان های بین المللی علاقه مند به بررسی راه حل های پایداری جهانی را در نظر بگیرند. در بخش خصوصی، موقعیت های بالقوه شامل برنامه ریزان شهری در شرکت های توسعه زمین و شرکت های مهندسی عمران است. کسانی که علاقه مند به دنبال تحقیقات بیشتر در زمینه می باشند، می توانند به عنوان استادان یا محققان دولتی به دنبال موقعیت باشند.

موسسات با دکترا در برنامه ریزی منطقه ای ممکن است در شهرهای مختلف و شهرهای سراسر جهان یافت شوند یا گزینه های آنلاین می توانند جایگزین خوبی برای دانش آموزانی باشند که نمی خواهند سفر کنند. برای کار بر روی پیدا کردن برنامه کامل، جستجو برای برنامه خود را در زیر و با تماس مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود با پر کردن فرم سرب تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • دکترا
 • مطالعات معماری
 • برنامه ریزی منطقه ای
رشته های تحصیلی
 • مطالعات معماری (2)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه