Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 5 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در برنامه ریزی شهری و منطقه ای 2023

5 دکترا برنامه ها که در برنامه ریزی شهری و منطقه ای 2023

بررسی اجمالی

دکترا یک مدرک دکترا است که توسط یک دانشگاه اعطا می شود. همچنین به عنوان یک دکتر فلسفه شناخته شده است، اغلب مطالعات دقیق و پیشرفته را در یک موضوع واحد مورد نیاز و سپس با پایان نامه پایان می دهد. فارغ التحصیلان با دکترا به عنوان "پزشکان" در زمینه خود شناخته می شوند.

دکترای برنامه ریزی شهری و منطقه ای چیست؟ یک دکترای متمرکز بر برنامه ریزی شهری و منطقه ای کمک می کند تا دانش آموزان توانایی درک استفاده از زمین، حفاظت از محیط زیست و رفاه عمومی را با توجه ویژه ای به آب، هوا و حقوق طبیعی به دست بیاورد. دانش آموزان اغلب از کلاس ها مانند تحلیل طراحی، برنامه ریزی شهری و طراحی شهرها انتخاب می کنند. آنها همچنین ممکن است دوره هایی مانند مذاکره، رشد منطقه ای و توسعه روستاها را پیدا کنند.

درحالیکه کار به سمت یک دکترا در برنامه ریزی شهری و منطقه ای، دانش آموزان اغلب مهارت هایی را به کار می برند که به آنها در پیشرفت حرفه کمک می کند. این ممکن است شامل سازمان، برنامه ریزی و مدیریت باشد. آنها همچنین ممکن است توانایی خود را برای برقراری ارتباط، مذاکره و میانجیگری گسترش دهند.

هزینه های تحصیلی دانشگاه های دولتی و خصوصی اغلب به علت موقعیت، تخصص کلاس و مدرس بسیار متفاوت است. بنابراین، دانش آموزان آینده نگر می توانند با دانستن مدارس مورد نظرشان در مورد مشارکت و درخواست اطلاعات در مورد هزینه های مربوط به دریافت دکترا در برنامه ریزی شهری و منطقه ای مشورت کنند.

فارغ التحصیلان با دکترا در برنامه ریزی شهری و منطقهای معمولا راهبردهای چگونگی استفاده از زمین و ایجاد جوامع را ایجاد می کنند. آنها همچنین می توانند در حفظ و نگهداری تاریخی تخصص خود را انجام دهند، زیرا آنها نقشه هایی برای نجات ساختمان های تاریخی، قلعه ها و فانوس ها ایجاد می کنند. شغل ها اغلب می توانند به عنوان طراحان حمل و نقل، نقشه برداران ساختمان و مدیران استفاده شود. فارغ التحصیلانی که می خواهند در محیط تمرکز کنند، ممکن است به عنوان مدیران محیط زیست، مشاوران پایداری و مشاوران مدیریت ساحلی دست یابند. دولت ها همچنین ممکن است فارغ التحصیلان را برای کمک به طراحی پارک ها و توسعه برنامه های حفاظت از منابع طبیعی استخدام کنند.

برنامه های PhD در برنامه ریزی شهری و منطقه ای در دانشگاه های سراسر جهان یافت می شود. برای پیدا کردن برنامه ای که متناسب با نیازهای شما است، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • دکترا
 • مطالعات معماری
 • برنامه ریزی شهری و منطقه ای
رشته های تحصیلی
 • مطالعات معماری (5)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه