Keystone logo

10 دکترا برنامه ها که در برنامه ریزی شهری 2024

فیلترها

فیلترها

 • دکترا
 • مطالعات معماری
 • برنامه ریزی شهری
رشته های تحصیلی
 • مطالعات معماری (10)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

   دکترا برنامه ها که در برنامه ریزی شهری

   دکتری، همچنین به عنوان دکتر در فلسفه شناخته می شود، کارشناسی ارشد است که می تواند کمک به بهبود چشم انداز شغلی است. فرصت های بین المللی زیادی برای کسب مدرک دکترا وجود دارد، و زمینه های مطالعه شایع عبارتند از علوم طبیعی، کسب و کار، پزشکی، مهندسی، علوم انسانی، علوم اجتماعی و.

   شما ممکن است از خود بپرسید، چه دکترا در برنامه ریزی شهری است؟ این برنامه آماده افراد برای کار با طراحان شهرستان، دولت های محلی، و معماران به منظور گسترش زیرساخت. مباحث مورد مطالعه ممکن است شامل استفاده از زمین، نظریه، تاریخ، آمار، طراحی شهری، برنامه ریزی عمل، اقتصاد، و قانون شهری است. برنامه های مدرک همچنین بسیاری از ارائه تخصص های مانند توسعه بین المللی، حفظ، املاک و مستغلات، برنامه ریزی حمل و نقل، و اطلاعات جغرافیایی.

   دانش آموزانی که یکی از مزایای درجه برنامه ریزی شهری در تعدادی از راه را دنبال کنند. آنها را یاد بگیرند محیط زیست به حساب و می تواند تصمیم گیری در شرایط دشوار است.کار می تواند در سراسر جهان یافت می شود، و دانش آموزان چگونه به کار و ارتباط با مردم و فرهنگ های مختلف را یاد بگیرند.

   هزینه های مرتبط با درآمد دکترا در برنامه ریزی شهری متفاوت کاملا بیتی از یک موسسه را به دیگری. بسیاری از گزینه های بین المللی، و کمک درسی وجود دارد و هزینه در محل مدرسه، مدت زمان برنامه، و سایر هزینه های مرتبط بستگی دارد. دانش آموزان تشویق می شوند تا با مدارس به طور مستقیم در جهت پیدا کردن آنچه که انتظار می رود از لحاظ مالی.

   یک تقاضا مناسب و معقول برای فارغ التحصیلان با مدرک برنامه ریزی شهری وجود دارد. افراد می توانند با شرکت های مختلف برای تعیین چگونگی زمین باید مورد استفاده قرار گیرد و توسعه یافته کار می کنند. کارفرمایان استخدام ممکن است دولت، نهادهای علمی و سازمان های خصوصی باشد. بسته به علاقه دانش آموز، کار ترجیح داده ممکن است در مناطق وسیع و یا شهرستانها جمع و جور که در آن فضای محدود است و ارزش داشت.

   اگر برنامه ریزی شهری است مورد علاقه شما، شروع به تحقیق و مقایسه مدارس در حال حاضر. با استفاده از پایگاه داده آنلاین گسترده ما، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر کردن در قالب بخوره.